loading

Antiperspirant na nohy v spreji Fresh Step 150 ml

Značka: Scholl | Kód: kOS3018426
Scholl Antiperspirant na nohy v spreji Fresh Step 150 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Nakúpte produkty značky Scholl nad 57,70 € a získate darček: Sandále skladacie
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Pre ľahkosť, sviežosť a čistotu vašich nôh.

vlastnosti:

 • Tri-Action formulu s účinkom 24h,
 • účinne odstraňuje zápach,
 • redukuje vlhkosť chodidiel,
 • ľahké zloženie,
 • jemnú vôňa,
 • osviežuje a poskytuje pocit čistoty,
 • predchádza poteniu nôh.

Ako používať:

Aplikujte na pokožku nôh vo vzdialenosti 15 cm.

Náš tip:

Vyskúšajte ďalšie produkty značky Scholl .

Produkt je tiež v sekciach

Prírodná kozmetika - Prírodné parfémy a vône

Informacie o značke Scholl

Značka SCHOLL, synonymum kvalitných výrobkov v oblasti starostlivosti o nohy a chodidlá, slávila v roku 2004 sté výročie svojho vzniku. Dlhú, bohatú, a hlavne úspešnú históriu si značka vybudovala vďaka vysokej kvalite svojich výrobkov, ktoré dnes poznajú zákazníci vo viac než sedemdesiatich krajinách sveta. V Českej republike značka pôsobí od roku 1994. Nie nadarmo je značka označovaná ako "značka doktora Scholla" alebo Dr. SCHOLL 's. Jej zakladateľom bol totiž americký lekár nemeckého pôvodu Dr. William Mathias Scholl, ktorý bol nadšeným priekopníkom štúdia anatómie a fyziológie nohy. Scholl dokonca otvoril svoj vlastný inštitút, kde vyučoval anatómiu a biomechaniku nohy vo vzťahu k celému telu a spolu so svojimi študentmi a výskumnými pracovníkmi hľadal riešenie problémov chrbtice a ochorenia nôh. Získané vedecké poznatky potom aplikoval pri výrobe svojich produktov. Ani po smrti zakladateľa spoločnosti značka SCHOLL neprestala vo svojom vývoji. Skôr naopak. Na vývoji obuvi a ostatných výrobkov dnes namiesto doktora Scholla pracuje rozsiahly výskumný tím zložený z lekárov a špecialistov z rôznych oborů.Dopřejte si jedinečnú starostlivosť o nohy a chodidlá, venujte pozornosť odstránenie otlakov a zrohovatenej kože na pätách, vyskúšajte novinku Scholl Velvet Smooth a uľavte tak unaveným nohám.

Zaujima vás Scholl víac? Podívajte sa na video.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE