loading

Antistresové maľovanky pre dospelých 2 (Jolana Daňková, Lenka Tréglová)

Značka: Knihy | Kód: z43121
Knihy Antistresové maľovanky pre dospelých 2 (Jolana Daňková, Lenka Tréglová)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Držíte v ruke druhý diel jediných slovenských maľovaniek Antistresové maľovanky pre dospelých 2. Máme veľkú radosť z úspechu prvého dielu Antistresové maľovanky pre dospelých a prinášame ďalších 77 obrázkov k vyfarbenie. Relaxujte, tvorte a bavte sa. Naučíme vás aj teóriu kombinovanie farieb, ich psychologický efekt a pre nerozhodných ponúkame hotové paletky, podľa ktorých sa môžete riadiť.

Vymaľujte si:

 • ľudové motívy,
 • zvieratá z dvora aj od potoka,
 • kvety z polí a lúk,
 • les a jeho obyvateľov,
 • rozprávkové postavy,
 • vianočné a veľkonočné motívy.

Obrázky sú na samostatných listoch, takže si ich môžete vyrezať a zarámovať. Prípadne darovať ako osobný darček niekomu milému. Vyskúšajte účinky zábavy, ktorú sme milovali ako deti, a ktorá nás dodnes dokáže do detstva preniesť. Moderný svet vás v tom podporí v našej skupine na Facebooku, kde si môžete porovnávať hotová diela, inšpirovať nápadmi iných a poradiť sa o vhodných pastelkách, fixách a farebných kombináciách.

Úryvok z úvodu:

V čase, keď píšem úvode k druhému dielu, mám za sebou tri mesiace s prvým, plné čistého potešenia. Vymalovávám ja, moja dcéry, moje kamarátky a kamaráti aj úplne "cudzí" ľudia, s ktorými sa stretávame na Facebooku v skupine, ktorej vznik si vyžiadali sami. Príďte sa medzi nás pozrieť a zistíte, ako zaujato sa dokážu dospelí ľudia baviť o výbere pasteliek, kombináciu farieb, nálade obrázkov a duševným vplyvu návrate do detstva. Nad čistým obrázkom meditujeme, aké odtiene mu dať, a potom sa pustíme do práce.

Počet strán: 167

Rozmery: 210 x 210 mm

Väzba: brožovaná

Jazyk: český

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie knihy o zdraví.

 

Ďalšie informácie o knihe Antistresové maľovanky pre dospelých 2 nájdete v článku Antistresové maľovanky pre dospelých 2 - Psychológia farieb.

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
15.02.2017
Za seba môžem povedať, že som s antistresovými omaľovánkami spokojná :-) Moc sa mi páči, dokážem u nich úplne vypnúť, odreagovať sa. Vždy si nájdem chvíľku len pre seba a maľovanky. Dokonca aj priateľ začal omalovávat.
07.10.2016
Antistresové maľovanky som kúpila mame, sama s nimi skúsenosť nemám. Nedávno zomrel ocko a maľovanky tak pomáhajú mame vyplniť čas, ktorý musí tráviť doma - tvrdí, že jej to pomáha - zamestnáva myseľ aj ruky. Takže spokojnosť.
HORE