loading

Antistresové maľovanky pre dospelých (Jolana Daňková, Lenka Tréglová)

Značka: Knihy | Kód: z43120
Knihy Antistresové maľovanky pre dospelých (Jolana Daňková, Lenka Tréglová)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

V knihe Antistresové maľovanky pre dospelých nájdete 70 obrázkov k vyfarbenie, ktoré vám poskytnú dlhé hodiny odreagovanie sa od preľudneného a předigitalizovaného sveta.

Môžete sa tešiť na:

 • kvety zo všetkých záhrad sveta,
 • exotické zvieratá,
 • tropické motýle a záhadné chrobáky,
 • pestrofarebné vtáky,
 • tajomné vitráže,
 • meditačné mandaly,
 • dômyselné stroja.

Maľovanky sú vytlačené na samostatné stránky, aby ste si zvlášť podarené obrázky mohli zarámovať a povesti doma alebo niekomu darovať. Je to koniec koncov váš originál a vy ste jeho spolutvorcami. Táto kniha má mnoho výhod a jednou z nich je, že nemá baterku, ktorá by sa mohla vybiť. Môžete si ju so sebou vziať na dlhú dovolenku alebo ju odviezť na chalupu. Kým budú vaše ruky kresliť, môže sa váš mozog túlať, kde sa mu zachce a späť sa vráti s novou energiou a nápady.

Úryvok z úvodu:

Spomínate si na dobu, kedy ste s vystrčenou špičkou jazyka vymalovávali Snehulienku a sedem trpaslíkov a starostlivo sa snažili nepřetáhnout Šmudlovu červenú čiapočku? Verte alebo nie, ale úplne rovnakou metódou sa teraz môžete nielen vrátiť do detstva, ale aj vyrovnať činnosť svojho jednostranne preťaženého mozgu, kreatívne vyplniť inak premrhaný čas na siahodlhých poradách alebo dať svojmu večeru inú náplň než rovnaké hľadenia do niektorej z elektronických obrazoviek, ktorým ste si cez deň zarábali peniaze.

Počet strán: 167

Rozmery: 210 x 210 mm

Väzba: brožovaná

Jazyk: český

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež Antistresové maľovanky pre dospelých 2 a ďalšie knihy o zdraví.

 

Ďalším informácie o knihe Antistresové maľovanky pre dospelých nájdete v článku Antistresové maľovanky pre dospelých - Teória hemisfér: ľavá nevie, čo robí pravá.

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
15.02.2017
Za seba môžem povedať, že som s antistresovými omaľovánkami spokojná :-) Moc sa mi páči, dokážem u nich úplne vypnúť, odreagovať sa. Vždy si nájdem chvíľku len pre seba a maľovanky. Dokonca aj priateľ začal omalovávat.
07.10.2016
Antistresové maľovanky som kúpila mame, sama s nimi skúsenosť nemám. Nedávno zomrel ocko a maľovanky tak pomáhajú mame vyplniť čas, ktorý musí tráviť doma - tvrdí, že jej to pomáha - zamestnáva myseľ aj ruky. Takže spokojnosť.

Další produkty od značky Knihy

HORE