loading

Apiglukan 250 g

Značka: Grulich | Kód: z418 | Doplnok stravy
Grulich Apiglukan 250 g
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikáty
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Apiglukan je zložený z beta-glukánu a pastového včelieho medu smotanovej farby. Obsahuje iba prírodné látky, ktoré významne posilňujú odolnosť organizmu.

Energetická hodnota na 100 g: 1 343 kJ/321 kcal

 • bielkoviny: 0,3 g,
 • cukry: 78,4 g (glukóza 15 g, fruktóza 42,3 g, ostatné cukry 21,1 g)
 • tuky: 0 g

Zloženie:

75 mg  Beta glukán
 • Prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Tvrdenie sa môže používať len v prípade potraviny, ktoré obsahujú najmenej 8 g vlákniny bohatej na arabinoxylán (AX) vyrobené z endospermu pšenice (najmenej 60% hmotnosti AX) na 100 g využiteľných sacharidov v kvantifikovanej porcii ako súčasti jedla. Aby bolo možné toto tvrdenie, spotrebiteľ musí byť informovaný, že priaznivý účinok sa dosiahne konzumáciou vlákniny bohatej na arabinoxylán (AX) vyrobené z endospermu pšenice ako súčasti jedla.

Dávkovanie:

Užívajte 2-4 x denne 1 čajovú lyžičku do vlažného čaju alebo na pečivo po dobu 4-5 týždňov a po mesačnej pauze zopakujte. Preventívne možno Apiglukan konzumovať neobmedzene dlho, pretože nemá žiadne nepriaznivé vedľajšie účinky, ani nespôsobuje návyk.

Balenie:

250 g

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre osoby citlivé na včelie produkty. Osobám trpiacim cukrovkou odporúčame konzultáciu s lekárom. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s beta glukánom a ďalšie produkty na imunitný systém .

Informacie o značke Grulich

Firma GRULICH sro. vznikla vlastne náhodou. Vaclav Grulich, dlhoročný včelár z Orlických hôr, navštívil prednášku popredného českého onkológa, ktorý na nej okrem iného hovoril o skvelých účinkoch beta-glukánu v onkologickej liečbe aj pri posilnení imunity organizmu. A vtedy sa v hlave včelára zrodil nápad, kombinovať významné účinky beta-glukánu s prírodnými včelími produktmi. Po niekoľkoročnom testovaní a výskumu vznikol veľmi nádejný liečivý prostriedok s názvom Apiglukan, prvý výrobok novozaloženej firmy. Dnes je rodinná firma GRULICH sro. už tradičným českým výrobcom prípravkov na posilnenie imunity. Firma si kladie za cieľ vytvárať vysoko kvalitné a čisto prírodné produkty bez chemických prísad pre zdravie. Pri vývoji výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi v odbore a necháva si overovať kvalitu a účinnosť prípravkov laboratórnymi testami a klinickými skúsenosťami. A práve vďaka nekompromisnej kvalite sú výrobky firmy Grulich sro. doporučované mnohými lekármi.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


91%
Hodnotenie
04.03.2015
Wurm-Ex sme si objednali celá rodina na odčervenie. Dcéra mala problémy so zažívaním - nadmernou plynatosťou, ktorú ju spôsobovala škrkavka. Nám s manželom bola zistená motolice. Dcére problémy ustúpili a nám tiež. Dávku budeme opakovať po pol roku. Bohužiaľ s parazitmi má problém každý a bohužiaľ sa to nerieši. Je dokázané, že mnohé zdravotné problémy spôsobujú práve parazity. Apiglukan - Na ten nedám dopustiť. Pred zimou objednávam, aby bol po ruke, kedykoľvek sa prejaví prechladnutí či kašeľ. Pomáha rýchlo aj v ťažkých formách kašľa, u ktorého kupované a odporúčané sirupy a iné produkty na kašeľ zlyhali a vliekli sa niekoľko týždňov. Po podaní Apiglukanu v akútnych stavoch 2 čajové lyžičky naraz a zvyšné 2 čajové lyžičky do večera, máte do dvoch dní po kašli, chrípka odznie a nachladnutie takmer vymiznú.
18.11.2014

Produkty Olej zo sibírskej jedle bielej a Apiglukan hodnotím kladne. Subjektívne môžem zhodnotiť, že pomáhajú. Určite zahnali nejeden nábeh na prechladnutie. Odporučila by som ich.

12.09.2014

S Apiglukanu som veľmi spokojná. Od tej doby, čo ho používam (každé ráno do čaju), nie som ani ja, ani dcéra tak chorá ako prv (rôzne virózy, kašľa a prechladnutia). Je moc dobrý aj miesto medu na namazanie, pretože nesteká. S háčiky na kliešte mám skúsenosť zatiaľ len u psa, kliešť šlo krásne vytočiť.

14.11.2013

Brutnákového oleja užívam 1 čajovú lyžičku denne nalačno. Trpela som veľmi silnými PMS bolesťami a po mesiaci užívania môžem s pokojným svedomím povedať, že sa znížili až o polovicu, čo je pre mňa osobne obrovská úľava. Ďalej olej používam aj zvonka, na navlhčenú pleť tváre (mám zmiešanú pleť s ľahkými prejavmi akné - je mi 25 rokov) a zisťujem pleť jemnejšia, zápalová miesta sú menej začervenaná a pokojnejší. Celkovo mám dojem, že borákový olej pôsobí blahodárne na rovnováhu pleti. Mám zníženú funkciu štítnej žľazy a kolíšu mi hladiny hormónov, čo sa snažím riešiť bez využitia "chemických" alopatických liekov a verím, že borákový olej tomu taktiež pomáha :) Rozhodne odporúčam. Apiglukan má úplne skvelú chuť a konzistenciu. Užívam ho do čaju či deťom do jedla. Zatiaľ sa držíme v jesenných pľuštiach (chvála Bohu) dobre. Odporúčam tým, čo bojujú so zníženou obranyschopnosťou.

02.07.2013

S Apiglukanu som veľmi spokojná už najmenej 5 rokov. Používam ho nepravidelne. Osvedčil sa mi pri nachladnutí, bolestiach v krku, ľahké bolesti zuba - pri podráždených ďasnách ... 1 lyžička do 1/4 hodiny uľavuje od bolesti. Acerola vitamín je určite lepší ako tabletkovú vitamín C. Používam ju hlavne ako nápoj na cesty - 1/2 lyžičky do 3 dcl vody.

HORE