loading

Apiglukan Extra 30 kapsúl

Značka: Grulich | Kód: z822 | Doplnok stravy
Grulich Apiglukan Extra 30 kapsúl
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikáty
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Apiglukan Extra s fermentovaným peľom pôsobí v období oslabeného organizmu pri rekonvalescencii a zvýšenej fyzickej či psychickej únave. Je zložený iba z prírodných látok, neobsahuje cukor a preto je vhodný aj pre diabetikov.

Zloženie v 1 kapsuli:

357.5 mg  Fermentovaný peľ (Perga)
99 mg  Pektín (citrusový)
 • Prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi, priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 6 g pektínov denne. Zapiť veľkým množstvom vody, aby sa zabezpečilo, že sa látka dostane do žalúdka.
 • S jedlom prispievajú k obmedzeniu nárastu hladiny glukózy v krvi po tomto jedle, priaznivý účinok sa dosiahne konzumáciou 10 g pektínov ako súčasti jedla. Zapiť veľkým množstvom vody, aby sa zabezpečilo, že sa látka dostane do žalúdka.
 • Prispieva k udržaniu zdravých vlasov
 • Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
 • Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
 • Prispieva k normálnej spermatogenéze
 • Prispieva k normálnej činnosti štítnej žľazy
 • Prispieva k udržaniu zdravých nechtov

Prídavné látky:

5 mg stearan horečnatý (rastlinný)

Dávkovanie:

Užívajte 1-3 kapsule denne. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

30 kapsúl - dávka na 10-30 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov a osoby citlivé na včelie produkty. Obsahuje len prírodné látky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Pri onkologickom ochorení a chorobách obličiek je nutné dávkovanie konzultovať s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s peľom a ďalšie produkty na imunitný systém .

Informacie o značke Grulich

Firma GRULICH sro. vznikla vlastne náhodou. Vaclav Grulich, dlhoročný včelár z Orlických hôr, navštívil prednášku popredného českého onkológa, ktorý na nej okrem iného hovoril o skvelých účinkoch beta-glukánu v onkologickej liečbe aj pri posilnení imunity organizmu. A vtedy sa v hlave včelára zrodil nápad, kombinovať významné účinky beta-glukánu s prírodnými včelími produktmi. Po niekoľkoročnom testovaní a výskumu vznikol veľmi nádejný liečivý prostriedok s názvom Apiglukan, prvý výrobok novozaloženej firmy. Dnes je rodinná firma GRULICH sro. už tradičným českým výrobcom prípravkov na posilnenie imunity. Firma si kladie za cieľ vytvárať vysoko kvalitné a čisto prírodné produkty bez chemických prísad pre zdravie. Pri vývoji výrobkov spolupracuje s poprednými odborníkmi v odbore a necháva si overovať kvalitu a účinnosť prípravkov laboratórnymi testami a klinickými skúsenosťami. A práve vďaka nekompromisnej kvalite sú výrobky firmy Grulich sro. doporučované mnohými lekármi.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


85%
Hodnotenie
08.04.2014

S výrobkom Apiglukan Extra som spokojná. Využívala som obe balenia, zdravotne sa cítim trochu lepšie. Hlavným prínosom je asi to, že sa jedná o prírodný produkt.

10.10.2013

Apiglukan Extra užívam pre imunitu v čase prechladnutia.

01.11.2009

Dobrý deň, kupujem Apiglukan Extra už po niekoľkýkrát, pretože mi pomáha s mojou inokedy ťažko zvládnuteľné, takmer každodenné únavou. Bolesti svalov a hlavy sa pri užívaní Apiglukanu Extra takisto zmierňujú. Fakt sa mi s ním žije lepšie. Môžem všetkým vrelo odporučiť! Tea Tree Oil používam riedený na kúpeľ nôh po náročnom dni. Pomáha pri kožných mykózach.

01.11.2009
Dobrý deň, Apiglukan extra užívam už dlhšiu dobu. Myslím si, neviem, či to nie je len sugestívne pocit, že som odolnejší voči bežným vírusovým ochoreniam. Necítim sa unavená. Vrelo výrobok odporúčam ostatným ľuďom.
01.11.2009
Dobrý deň, prípravok Apiglukan Extra som začala užívať na odporúčanie mojej známej, lebo som bola neustále veľmi unavená, bez energie a chodila som spať veľmi skoro (vo 20:00) - proste na nepoužitie. Tiež ma po veľmi dlhej dobe skolila angína, tak som si povedala, že za skúšku nič nedám a rozhodla sa s Apiglukanu Extra začať. Som k akýmkoľvek prípravkom skôr pesimistickejší, ale môžem objektívne as radosťou potvrdiť, že to fakt funguje. Už po 2 dňoch (možno aj hneď na druhý deň) som sa cítila úplne v pohode, plná energie (bez toho aby som si nejako narušila obľúbený spánok), teraz nemusím chodiť spať tak skoro. Angína sa zatiaľ neobjavila. Naozaj môžem vrelo odporučiť.
HORE