loading

APO-Lactobacillus ATB 15 kapsúl

Značka: Apotex | Kód: z35266
Apotex APO-Lactobacillus ATB 15 kapsúl
Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prípravok APO-Lactobacillus ATB predstavuje jedinečnú kombináciu 10 kmeňov aktívnych mikroorganizmov v počte 12 miliárd v 1 kapsule, doplnených o 100 mg extraktu z brusníc.

Moderný komplex APO-Lactobacillus ATB aktívnych mikroorganizmov s brusnicovým extraktom prispieva k zmierneniu vedľajších účinkov antibiotík na tráviaci trakt, k obnove prirodzenej mikroflóry a k normálnej činnosti imunitného systému.

Kombinácia 10 druhov probiotických baktérií:

 • Lactobacillus casei (28%),
 • Lactobacillus rhamnousus (20%),
 • Lactobacillus acidophilus (15%),
 • Bifidobacterium breve (10%),
 • Lactobacillus plantarum (10%),
 • Lactococcus lactis ssp. Lactis (5%),
 • Streptococcus thermophillus (5%),
 • Bifidobacterium longum (3%),
 • Bifidobacterium bifidum (2%),
 • Lactobacillus fermentum (2%).

Zloženie v 1 kapsuli:

Prídavné látky:

glukóza (zvlhčujúca látka), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), inositol (stabilizátor), želatína (obal kapsule), farbivo E171

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne.

Balenie:

15 kapsúl - dávka na 15 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie probiotiká a prebiotiká .

Informacie o značke Apotex

Spoločnosť APOTEX SR bola založený v roku 1992 a je najstaršou európskou pobočkou najväčšej kanadskej farmaceutické spoločnosti. Ponúka viac ako 70 registrovaných generických prípravkov v približne 160 typoch balenia a dávkovanie. Sortiment firmy APOTEX sa zameriava najmä na oblasť všeobecnej medicíny, kardiológia, reumatológia, psychiatria, neurológia, urológia, onkológie a oftalmológie. Od roku 2008 ponúka rad prémiových doplnkov stravy. Orientuje sa predovšetkým na enzymatické prípravky, probiotiká, výťažky z brusníc a novo na zdravotnícke pomôcky.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE