loading

Arganový pleťový olej BIO 100 ml

Značka: Wolfberry | Kód: z56350
Wolfberry Arganový pleťový olej BIO 100 ml<br /><strong>Arganový olej</strong>
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Arganový pleťový olej BIO 100 ml Wolfberry vyrobený z tých najkvalitnejších jadier argánie tŕnisté. Vynikajúci kozmetický prípravok plný vitamínov, tokoferolu a omega mastných kyselín, ktorý dodáva vlasom, nechtom a pleti neuveriteľnú hydratáciu a výživu a zanecháva ich posilnené, vitálne a krásne.

Arganový olej patrí k najvzácnejším olejom vďaka tomu, že argánie rastie len na juhozápade Maroka medzi Atlantickým oceánom a pohoriami Atlas a Antiatlas. Túto oblasť dokonca vyhlásilo UNESCO za biosférickú rezerváciu a má ju pod svojou ochranou. Arganovému oleju sa právom hovorí "marocké tekuté zlato", pretože je zdrojom tých najdôležitejších látok pre krásne a zdravé vlasy, nechty a pleť.

V arganový oleji sú zastúpené tokoferoly, karotén, esenciálne mastné kyseliny, omega 6 a omega 9 nenasýtené mastné kyseliny a vitamín E, ktorého je v našom oleji neuveriteľných 38,5 mg na 100 ml. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a chráni ich pred UV žiarením, čím spomaľuje ich starnutie, vysoký obsah tokoferolov navyše chráni vlasy, pleť aj nechty pred voľnými radikálmi.

Vďaka všetkým týmto vzácnym zložkám poskytuje arganový olej hĺbkovú hydratáciu a výživu, takže okamžite po aplikácii zostáva pokožka zamatovo hebká a pružná a tým, že podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, napomáha aj k vyhladzovanie vrások. Vlasom navracia štruktúru, posilňuje ich od korienkov ku končekom, dodáva im prirodzenú vitalitu, výživu a lesk a vzhľadom na vysoký obsah vitamínu E zabraňuje ich lámaniu a štiepeniu končekov. Nechty regeneruje, posilňuje a poskytuje im aj nechtovému lôžku prírodné výživu, zaceľuje rôzne defekty a zádery kože a zabraňuje ich štiepeniu.

Skladovanie: Skladujte na tmavom mieste pri teplotách od 10 do 20 ° C. Nízke teploty môžu mať za následok stmavnutie oleja alebo vytvorenie vločiek, tieto zmeny nemajú vplyv na kvalitu. Po zahriatí na teplotu miestnosti sa olej bez akejkoľvek straty kvality vráti do svojho pôvodného stavu. Spotrebujte do 12 mesiacov.

Krajina pôvodu
Maroko

zloženie:

  • antioxidant
  • Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému - hladina cholesterolu

Balenie:

100ml

Informacie o značke Wolfberry

Wolfberry sro disponuje skladovými priestormi a výrobnými kapacitami, ktorými prejde ročne viac ako 250 ton kvalitné sušené kustovnice, sušeného ovocia, orieškov, čajov, strukovín, štiav a sirupov, ktoré sa ďalej triedia, balia a spracovávajú.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE