loading

Arterin 120 tbl.

Značka: Omega Pharma | Kód: z43549 | Doplnok stravy
Omega Pharma Arterin 120 tbl.
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Arterin je účinný a dobre tolerovaný liek pre udržanie normálnu hladinu cholesterolu .

Arterin , ktorý obsahuje 10 mg monacolin-K v každej tablete, možno užívať dlhodobo a bez vedľajších účinkov .

Zloženie v 1 tablete:

 • Pri prívode 10 mg monacolinu K z prípravkov z červenej fermentovanej ryže prispieva konakolin K k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

Prídavné látky:

mikrokryštalická celulóza, celulózový gél, fosforečnan vápenatý, maltodextrín (plnidlá), zosieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy zosieťovaná celulózová guma, stearát horečnatý, oxid kremičitý (proti spekaniu) polyvinylpyrrolidon (stabilizátor)

Dávkovanie:

Užívajte 1 tabletu denne pri jedle, prednostne večer.

Balenie:

120 tabliet - dávka na 4 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Neužívajte v období tehotenstva a dojčenia. Neodporúča sa užívať súčasne s liekmi na zníženie hladiny tukov v krvi a pri problémoch s pečeňou alebo obličkami. Neodporúča sa užívať súčasne s grapefruity alebo ich šťavou. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na cholesterol .

Produkt je tiež v sekciach

Problematiky - Cholesterol

Informacie o značke Omega Pharma

Omega Pharma je dynamická spoločnosť špecializovaná na vývoj, výrobu a predaj zdravotníckych pomôcok, doplnkov stravy a medikální kozmetiky na lekárenskom trhu OTC, aj v širokej distribúcii tzv. Mass-marketu. Je súčasťou nadnárodnej skupiny Omega-Pharma so sídlom v Belgicku a pôsobnosťou v 40 krajinách sveta.

Od začiatku svojho vzniku je Omega Pharma marketingovo riadenú firmou so silnou orientáciou na zákazníka, jeho potreby, požiadavky a výslednú spokojnosť. Je držiteľom niekoľkých patentov a unikátnych riešení aplikovaných do vysokej účinnosti výrobkov jednotlivých produktových radov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


89%
Hodnotenie
14.03.2019
Užívam niekoľko rokov na zníženie cholesterolu. Úplne som vysadil predpísané lieky od doktora a pomocou arterinu udržujem hladinu cholesterolu na hranici tolerancie bez ďalšieho obmedzenia (jedlo a pod).
21.11.2017
Využíval som celé jedno balenie Arterinu a má to čosi do seba. Po odbere krvi som mal o niečo nižšie hodnoty cholesterolu.
16.08.2017
Arterin som užívala už pred tým. Dostala som jednu dávku od známej a pretože som bola veľmi spokojná, objednala som si ďalšie balenie. Neviem ako treba ostatní používatelia, ale mne veľmi pomohol. Samozrejme sa k tomu problému snažím aj zdravo jesť. Preto by som z mojej strany výrobok odporučila.
23.06.2017
Pokiaľ ide o produkt Arterin, zaznamenala som vďaka jeho užívanie veľmi pozitívne výsledky. Dlhodobo sa mi hladina celkového cholesterolu pohybovala v hodnotách 6,5-6,8 mmol / l. Diétou sa mi síce podarilo znížiť celkový cholesterol na 5,9 mmol / l, ale v auguste minulého roka sa v rámci preventívnej prehliadky táto hodnota vyšplhala už na 7,0 mmol / la LDL cholesterol na 5,15 mmol / l. Na internete som objavila tento produkt a po využívaní prvého balenia a miernej úprave životosprávy som si nechala urobiť kontrolné vyšetrenie. Výsledky ohromili nielen mňa, ale aj moju lekárku: celkový cholesterol 4,65 mmol / la LDL cholesterol 3,16 mmol / l. Takéto hodnoty som pri sebe nezaznamenala minimálne posledných 10 rokoch (tento rok mi bude 65 rokov). Keďže som liečbu statíny odmietla pre ich značné vedľajšie účinky, hodnotím Arterin ako super prírodný doplnok stravy a pokračujem aj naďalej s jeho užívaním.
13.06.2017
S produktom Arterin som veľmi spokojná, po necelom mesiaci užívania sa mi cholesterol znížil o 1,5 stupňa. Hrozilo mi nasadenie liekov na znižovanie cholesterolu, ktorý mi vlani z ničoho nič vystúpil až na 8,3 a žiadnu diétou sa nedaril zrovnať do únosnej miery. V auguste pri kontrolnom odbere bol 7,8 a na základe toho som začala brať Arterin. V septembri ďalšie kontrolné odber už bol 6,3 a vyššia hladina je spôsobená hodnotou HDL cholesterolu.
HORE