loading

Arthroboswell 180 tbl.

Značka: Nutricius | Kód: z4612
Nutricius Arthroboswell 180 tbl.
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prípravok Arthroboswell obsahuje extrakt zo živice stromu Boswellia serrata , ktorý priaznivo pôsobí na celý pohybový aparát.

Zloženie v 1 tablete:

 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • Normálne funkcie črevného traktu
 • Normálna činnosť gastrointestinálneho traktu
 • Normálny stav kĺbov
 • Normálne funkcie reprodukčného systému
 • Normálny stav kostí a kĺbov
 • Normálnu činnosť srdca, hladina cholesterolu v krvi
 • duševné zdravie

Prídavné látky:

mikrokryštalická celulóza (protihrudkujúca látka), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), karboxymetylcelulóza (zahusťujúca látka)

Dávkovanie:

Užívajte 1 tabletu 3x denne.

Balenie:

180 tabliet - dávka na 2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Ojedinele môže dôjsť k výskytu alergickej reakcie u osôb citlivých na niektoré zložky prípravku. V týchto prípadoch ukončite užívanie. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Uchovávajte v suchu a tme.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty priaznivo pôsobiace na kĺby .

Informacie o značke Nutricius

Majiteľom spoločnosti NUTRICIUS s. r. o. je lekárnik, ktorého cieľom nie je vyrábať tisíce rôznych druhov doplnkov stravy, ale získavať informácie z praxe a zamerať sa na výrobu kvalitných doplnkov stravy, ktoré si pacienti v lekárňach žiadajú. Produkty sú vyrábané zo 100% čistých a overených zdrojov. Výroba všetkých doplnkov stravy NUTRICIUS prebieha v laboratóriu za prísnych hygienických noriem.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
10.01.2018
Arthroboswell kupujem opakovane, veľmi mi pomáha od bolestí kĺbov. Som s ním veľmi spokojná :-)
10.08.2017
Arthroboswell kupujem u vás opakovane. Pomáha mi pri reumatických bolestiach kĺbov. Veľká spokojnosť :-).
04.08.2017
Arthroboswell užívam dlhodobo, jediné má pozorovateľný účinok, aj pri mojej pokročilej arthroze.
27.06.2017
Produkt Arthroboswell som si objednala na vyriešenie opuchnutých, boľavých kĺbov. Najviac ma trápili kĺby na prstoch rúk. Dávkovala som 2x denne 2 tablety (viac ako je odporúčané), po 2 mesiacoch sa mi znateľne uľavilo. Prerušila som užívania, bolesti a opuchy sa vrátili. Znova som začala a budem užívať bez prerušenia v dávkovaní 2x denne 2 tablety.
20.04.2017
S Arthroboswellem som veľmi spokojná. Objednala som si ho už tretíkrát. Zmierňuje mi bolesti kĺbov, takže skoro nemusím užívať chemické lieky na reumatoidnú artritídu.
HORE