loading

Arthromedicus Complex 90 kapsúl

Značka: Herbamedicus | Kód: z4262 | Doplnok stravy
Herbamedicus Arthromedicus Complex 90 kapsúl
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Unikátny doplnok stravy Arthromedicus Complex je vyváženou zmesou základných stavebných kameňov kĺbového aparátu - glukosamínu a chondroitín sulfátu. Originálna receptúra ​​tohto preparátu je obohatená o komplex 11 bylinných extraktov a kombináciu telu vlastných substancií.

Zloženie v 1 kapsuli:

Biela kapsule - ranné:

558 mg glukosamín sulfát, 5 mg jedlá želatína hydrolyzát, 37 mg bylinný komplex, kapsule - jedlá želatína

 • Bylinný komplex: praslička roľná (Equisetum arvense), konopnica (Galeopsis sp.), Stavikrv vtáčí (Polygonum aviculare), kozonoha hostcová (Aegopodium podagraria), šišiak bajkalský (Scutellaria baicalensis), echinacea (Echinacea), ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) , žeň-šeň koreň (Panax ginseng), čučoriedka čierna (Vaccinium myrtillus, plod), pestrec mariánsky (Silybum marianum), vrbovka (Epilobium)

Zelená kapsule - večerné:

555 mg glukosamín sulfát, 40 mg chondroitín sulfát, 5 mg jedlá želatína hydrolyzát (kapsule), kapsule - jedlá želatína

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 2x denne (biela kapsule ráno, zelená večer). Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Podľa skúseností ľudí užívajúcich doplnky stravy s glukosamínom a chondroitínom môže prísun vyživujúcich látok po približne jednom týždni užívania vyvolať subjektívny pocit zhoršenie stavu. Ten väčšinou v priebehu niekoľkých dní mizne a po druhom týždni kúry sa už dostaví pocit trvalejšieho zlepšenie.

Ekonomické balenie 90 kapsúl je určené predovšetkým pre spotrebiteľov, ktorí už s doplnkom stravy Arthromedicus majú skúsenosti a rozdelia si ho na dve 3-týždňovej kúry.

Balenie:

90 kapsúl - dávka na 1,5 mesiaca

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Krajina pôvodu Švajčiarsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na kĺby .

Informacie o značke Herbamedicus

Originálne prípravky švajčiarskej firmy HERBAMEDICUS sú vyrábané na základe tradičných, generáciami preverených receptúr a sú obohatené o najnovšie poznatky súčasnej vedy a moderné fytofarmacie. Všetky tieto produkty sa vyznačujú vysokým a vyváženým obsahom účinných bylinných extraktov a rastlinných silíc a niektoré z nich sú pre zvýšenie účinnosti obohatené o klinicky overené farmakologické substancie, ktoré sú výhradne prírodného pôvodu. Bylinné extrakty a rastlinné silice obsiahnuté v týchto prípravkoch spĺňajú prísne požiadavky na prvotriednu kvalitu a sú dodávané renomovanými zmluvnými dodávateľmi.

Kvalita bylinných extraktov je priebežne testovaná, čím je zaistený štandardizovaný obsah účinných látok. Všetky produkty sú vyrábané s dôrazom na vysokú kvalitu a na ich výrobu dohliadajú odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v odbore prírodnej kozmetiky. Všetky prípravky určené na vonkajšie použitie sú balené do lekárenských dóz opatrených strhávacou plombou z dôvodu ochrany originality náplne a na etiketách sú vyrazená holografická logá, ktorá slúži ako ochrana proti falšovaniu. Prípravky nie sú testované na zvieratách.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
26.08.2014

Prípravok Arthromedicus Complex mám už po niekoľkýkrát a som s ním veľmi spokojná. Určitý čas som si ho nekúpila a začal ma bolieť palec u nohy a koleno. Tak som si prípravok hneď kúpila a bolesť prestala. Ďakujem.

21.02.2013

Dobrý deň, produkt Arthromedicus Complex, ktorý som si od Vás zakúpila, bol darček pre otca. Viem len, že je spokojný s jeho účinkami.

02.01.2013

Dobrý deň, produkt Arthromedicus Complex (predtým Arthrorevital) - pociťujem vynikajúci účinok na organizmus u kapsule rannej - po užití sa dostavuje preukázateľne príliv energie a cítim sa celkovo veľmi vitálna po celý deň. Tento Complex užívam už približne 2 roky v priemere tak 3 balenia za rok, plánujem výhľadovo s dlhodobým užívaním tohto produktu, pretože jeho účinky na môj organizmus sú preukázateľné.

01.11.2009

Dobrý deň, Cievne elixír už mám dlhšiu dobu vyskúšaný - je vynikajúci! Arthrorevital mám prvýkrát - táto varianta mi vyhovuje oveľa lepšie, než prípravky bežne dostupné v lekárňach. Hrozne mne bolelo koleno, po 14tich dňoch užívania som mala ťažkosti polovičná. Som spokojná veľmi.

22.12.2009

V našej rodine užívajú Arthrorevital 3 osoby. Všetci pozorujeme výrazné zlepšenie bolestí aj hybnosti kĺbov na dolných končatinách. Odporučím tento liek aj známym.

HORE