loading

Ashwagandha BIO 150 g

Značka: Wolfberry | Kód: z56351 | Doplnok stravy
Wolfberry Ashwagandha BIO 150 g<br /><strong>Ashwagandha</strong>
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Ashwagandha BIO 150 g Wolfberry je ďalší zástupca ajurvédskej medicíny. Na využitie sa používa jej na prášok pomletý koreň. Rastlina patrí do čeľade ľuľkovitých a pestuje sa hojne v suchých oblastiach Indie a Nepálu. Čo jej robí vzácnou, sú jej detoxikačné účinky. Pôsobí ako antidepresívum a zvyšuje odolnosť proti fyzickému a psychickému stresu.

charakteristika
Ashwagandha (Withania somnifera) je známa aj pod názvami indický ženšen alebo tiež zimné čerešňa. Rastie ako malý ker. Pre terapeutické využitie sa používajú sušené hľuzy rozomleté ​​na prášok. Dobré výsledky boli dosiahnuté pri liečbe psoriázy, zápalov, reumatizmu, senilnej demencie a pri nespavosti. Podporuje rekonvalescenciu po ťažkých ochoreniach, pri fyzickom či duševnom vyčerpaní a pomáha harmonizovať krvný obraz v ľudskom tele.

skladovanie
Skladujte na suchom a chladnom mieste. Tesne uzavrite po každom použití. Ukladajte mimo dosahu detí.

zloženie
100% organická prášková Ashwagandha / práškový BIO koreň Ashwagandha

bez alergénov
Výrobok môže obsahovať stopy sóje, gluténu a orechov

Nutričné hodnoty v 100 g výrobku:
Energia: 1159 kJ / 277 kcal, Tuky: 3,7 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1g, Sacharidy: 46,4g, z toho cukry: 10,0g, Vláknina: 36,0g, Soľ: 0,62g

Krajina pôvodu
mimo EÚ

vyrobené
česká republika

zloženie:

 • Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému
 • adaptogén
 • Duševná a kognitívna činnosť
 • Duševné zdravie a relaxácia
 • Koncentrácia, únava
 • Prispieva k normálnemu vývoju zraku dojčiat do 12 mesiacov veku. Priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme 100 mg DHA denne. Pri použití v dojčenskej výžive, musí potravina obsahovať najmenej 0,3% DHA z celkového obsahu mastných kyselín, inak nemožno uvedený prínos tvrdiť.
 • Príjem z tela matky prispieva k normálnemu vývoju očí plodu v tele matky a dojčiat nezaopatrených materským mliekom. Priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme 200 mg DHA denne navyše k odporúčanej dennej dávke príjmu omega-3 mastných kyselín u dospelých, tj .: 250 mg DHA a kyseliny eikosapentaénovej (EPA).
 • Príjem z tela matky prispieva k normálnemu vývoju mozgu plodu v tele matky a dojčiat nezaopatrených materským mliekom. Priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme 200 mg DHA denne navyše k odporúčanej dennej dávke príjmu omega-3 mastných kyselín u dospelých, tj .: 250 mg DHA a kyseliny eikosapentaénovej (EPA).
 • Prispieva k udržaniu normálnej činnosti mozgu. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg DHA denne a len v prípade potraviny, ktoré obsahujú minimálne 40 mg DHA na 100 ga na 100 kcal.
 • Prispieva k udržaniu dobrého zraku. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg DHA denne a len v prípade potraviny, ktoré obsahujú minimálne 40 mg DHA na 100 ga na 100 kcal.
 • Prispieva k udržaniu normálnej hladiny triglyceridov v krvi. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 2 g DHA denne v kombinácii s kyselinou eikosapentaenovú (EPA). Doplnkový prívod nesmie prekročiť 5 g denne kombinácia EPA a DHA a nemožno ho tvrdiť u potravín určených pre deti.

Dávkovanie:

Na prípravu BIO Ashwagandha čaju stačí 1 čajová lyžička. Variť 10-15 minút v 1/2 litri vody a lúhovať 3-5 minút. Pite 1 až 2 šálky čaju denne. Môžete tiež zmiešať cca 3-6 g prášku (1-2 čajové lyžičky) s vodou, džúsom alebo rastlinnými nápojmi. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Nie je vhodné pre tehotné ženy, deti, ľudí s poruchami štítnej žľazy a osoby užívajúce kortikosteroidy.

Balenie:

150 g (sypký prášok)

Upozornenie:

Doplnok stravy.
Neslúži ako náhrada pestrej stravy.
Nie je vhodné pre tehotné ženy, deti, ľudí s poruchami štítnej žľazy a osoby užívajúce kortikosteroidy.
Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu.

Informacie o značke Wolfberry

Wolfberry sro disponuje skladovými priestormi a výrobnými kapacitami, ktorými prejde ročne viac ako 250 ton kvalitné sušené kustovnice, sušeného ovocia, orieškov, čajov, strukovín, štiav a sirupov, ktoré sa ďalej triedia, balia a spracovávajú.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE