loading

AstaSlim

Značka: Bonaloka | Kód: z56204
Bonaloka AstaSlim
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Astaslim sú vegánskej kapsule s astaxantínom pre podporu zníženie hmotnosti. Astaslim predstavuje kombináciu účinných látok astaxantínu, glukomananu a oleuropein.

Glukomanánu v rámci nízkoenergetickej diéty prispieva k zníženiu hmotnosti. Priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme 3 g glukomananu, tj. 3 dávky denne po 1 g. Užíva sa pred jedlom s 1-2 pohármi vody v rámci nízkoenergetickej diéty. Glukomanánu je jediná látka, ktorá má expertné komisiou EÚ uznanie pozitívne pôsobenie na chudnutie. Zdrojom glukomananu je rastlina Amorphophallus konjac, ľudovo nazývaná "diablov jazyk", alebo skrátene "konjak". Táto rastlina sa pestuje najmä vo východnej Ázii. Oleuropeinse extrahuje z olivových listov a plodov olivovníka. Oleuropeinse extrahuje z olivových listov a plodov olivovníka. Má protizápalové a antioxidačné účinky.

Zloženie v 1 kapsuli:

  • Prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi pri prívode 4 g glukomananu. Zapiť veľkým množstvom vody, aby sa zabezpečilo, že sa látka dostane do žalúdka.
  • V rámci nízkoenergetickej diéty prispieva k zníženiu hmotnosti pri konzumácii 3 g glukomananu v troch dávkach po 1 g zapitých 1-2 pohármi vody, pred jedlom a v rámci nízkoenergetickej diéty. Zapiť veľkým množstvom vody, aby sa zabezpečilo, že sa látka dostane do žalúdka.
  • Normálne funkcie dýchacieho systému
  • Prirodzená obranyschopnosť - odolnosť
  • antioxidant
  • Normálna hladina cukru v krvi
  • Normálna činnosť gastrointestinálneho traktu
  • krvný tlak
  • Vylučovanie - obličky - močové cesty

Prídavné látky:

HPMC kapsuly, stearan horečnatý (E470b) - protihrudkujúca látka.

Dávkovanie:

Užívajte 3x denne 2 kapsule pred jedlom zapiť dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Balenie:

60 kapslí

Upozornenie:

Ukladajte mimo dosahu detí! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie produkty na kontrolu hmotnosti .

Informacie o značke Bonaloka

KONTAKT: ProfiSales sro, Petrovice 193, 679 02 Rajec - Jestrebi.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE