loading

Astina darčekové balenie Cur-Cum 60 cps. Lymfex 60 cps.Supermag B6 2 x 30 tbl.

Značka: Astina Pharm a.s. | Kód: z60558 | Doplnok stravy
Astina Pharm a.s. Astina darčekové balenie Cur-Cum 60 cps. Lymfex 60 cps.Supermag B6 2 x 30 tbl.
Novinka
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Novinka
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Darčeková sada Astina Príroda pre zdravie obsahuje:

1 x CurCum 60 cps
1 x LYMFEX 60 cps.
2 x Supermag B6

Cur-Cum obsahuje vysoký podiel kurkumínu. Kurkumín vykazuje silné antioxidačné vlastnosti.

Lymfex je určený pre detoxikáciu a podporu funkcie všetkých dôležitých orgánov a procesov v tele, ktoré prispievajú k očisteniu organizmu.

Supermag B6: obsahuje magnézium a vitamín B6, s ktorým pôsobí synergicky na nervový systém, svaly a duševné funkcie.

Zloženie:

Cur-Cum: 1 kapsula obsahuje - 100 mg čistého, vysoko vstrebateľného kurkumínu. Pre zvýšenie vstrebateľnosti sú obsiahnuté dve prírodné látky - piperín z čierneho korenia a alginát - prírodný polysacharid z morských rias.
 
LYMFEX: Chlorella pyrenoidosa, Arthrospira platensis, Hordeum vulgare, extrakt z koreňa Arctium lappa, extrakt z listov Galium aparine, extrakt z listov Camellia sinensis, extrakt z plodov Juniperus communis, extrakt z vňate Urtica dioica, Cedrus Deodoro, extrakt z koreňa Taraxacum officinale, extrakt z plodov Silybum marianum, Extran z Curcuma longa rhizone, extrakt z cinule Allium sativum, Serrapeptázu, plnidlo: maltodextrín a protihrudkujúca látka stearát horečnatý.
 
Supermag B6: citrát obsahuje 375 mg čistého ionizovateľného horčíka, vitamín B6 2 mg, extrakt z čierneho korenia 5 mg v jednej tablete.
 

Dávkovanie:

Cur-Cum: Užívajte 1-2 kapsule denne pred jedlom. Zapite tekutinou.

LYMFEX: Užívajte 1-3 kapsule denne, najlepšie ráno, dopoludnia či v popoludňajších hodinách do 16 h. Užívajte nalačno (min. 2 hodiny po jedle a min. Pol hodiny pred ďalším jedlom). Dôkladne zapite vodou.

Odporúčame užívať pravidelne po dobu 15-30 dní, potom užívanie prerušiť na min. 2 týždne.

Supermag B6: Užívajte 1 tabletu denne pred jedlom. Dôkladne zapite tekutinou.

Balenie:

1 x Cur-Cum 60 kapslí
1 x LYMFEX 60 kapslí
2 x Supermag B6 2 x 30 tabliet

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie produkty s kurkumou .

Informacie o značke Astina Pharm a.s.

Odporúčame a vyrábame iba prírodné látky a produkty, ktoré majú zmysel. Ktoré fungujú a sú dostatočne podporené vedeckými faktami. Bez rozprávok a planých sľubov. Vyberte si správne! Vyberte si to, čo pomôže vášmu zdraviu.

Astina Pharm a.s. Politických väzňov 912/10, 110 00 Praha 1. IČ: 04022670

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE