loading

Atlantik

Značka: Somavedic | Kód: z55396
Somavedic Atlantik
Doprava zadarmo
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Atlantik je prístroj, ktorý neutralizuje negatívne škodlivé žiarenie, a tým poskytuje ľuďom ochranu. Prístroj Somavedic Atlantik upravuje štruktúru, vlastnosti, pamäť a energetický potenciál vody. Neutralizuje záťaže vo vode, ktoré spôsobujú napríklad bolesti hrdla, nespavosť a problémy s obličkami.

Prístroje Somavedic eliminujú a neutralizujú negatívne civilizačné vplyvy elektrosmogu, geopatogénnych, psychosomatických zón a spodných vôd, zlepšujú metabolizmus spánku. Somavedic slúži k celkovej dokonalej harmonizácii tela a mysle. Je dôležitý pre očistu a harmonizáciu domáceho, firemného a iného prostredia, kde sa vyskytujú ľudia. Somavedic okolo seba vytvára ochrannej poľa v tvare gule s polomerom 30 m, jeho pôsobenie prechádza múrmi domu, rovnako ako negatívne pôsobenie geopatogénnych zón a elektrosmogu. Geopatogénne zóny sa vyskytujú takmer všade, vznikajú zásahy do zemskej vrstvy, ako sú napr. výkopové práce. Na imunitný systém človeka majú geopatogénne zóny (GPZ) výrazný negatívny vplyv, a tým pôsobí škodlivo na jeho zdravie. Miernejšie škodlivé účinky GPZ sa prejavujú ako nepohodlie na fyzickej či psychickej úrovni. Medzi fyzické prejavy patrí napr. bolesť hlavy, bolesť chrbta, choroby chrbtice, trvalé reumatické problémy, stuhnuté svaly a celkové vnútorné napätie. Po psychickej stránke to býva často nervozita, nesústredenosť, podráždenosť, vyčerpanie alebo neschopnosť vydržať pri práci. Medzi ďalšie časté prípady patrí stála slabosť pri rannom vstávaní, pocit ťažkopádnosti, nepokojné sny alebo nespavosť, mladšie deti v noci utekajú k rodičom, starší mení miesto na spanie, nervové choroby, ťažkosti tráviaceho traktu, chronický katar hrdla a žalúdka, srdcové choroby. Neustále vystavovanie sa elektrosmogu pôsobí na človeka takisto negatívne. Spôsobuje okrem iného nekvalitné spánok, stratu vitality, bolesti hlavy, poruchy sústredenia nielen u detí, šelest v ušiach, zníženie psychickej a fyzickej odolnosti a vyššiu záťaž pre srdcové obehovú sústavu.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prístroje .

Informacie o značke Somavedic

KONTAKT:

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
100%

25.05.2019
Somavedic - Atlantik je záchranca pred škodlivým pôsobením nami znečistenému životnému prostrediu, najmä nežiadúcich žiarení a pitnej vody z vodovodu.
Pre: - Po zapnutí Somavedic-u - Atlantik-u mi okamžite vyčaroval na tvári úprimný úsmev, - Deň čo deň cítim ako Somavedic - Atlantik čistí okolie od nežiadúcich vplyvov na živé organizmy /napr.GPZ, elektrosmog/, - Zlepšuje náladu a celkovú atmosféru v jeho okolí, - Upravuje fyzikálne vlastnosti aj chuť vody pre čo je tiež určený, - Príjemne vyžaruje belasé svetlo a tým emituje do svojho okolia pozitívnu energiu, - Citeľne nabíja vodu energetickým potenciálom, čo sa prejavuje obrovským prílevom energie pri jej konzumácii, Skúšal som takto nabíjať pred konzumáciou na 7 minút aj potraviny, čo mi tiež prinieslo lepšiu chuť aj viac energie v tejto strave, K Somavedic - Atlantik bol zdarma dodaný drevený stolček k úprave vody, K tovaru Somavedic - Atlantik je dodávaný kvalitný obal, ktorý po prečítaní návodu plní ďalšie dôležité funkcie, K Somavedic - Atlantik bola dodaná komplet dokumentácia, /návody, názorné obrazové analýzy, certifikáty a ďalšie modelové rady prístroja Somavedic/, V blízkosti Somavedic - Atlantik tiež nabíjam predom očistené minerály,
HORE