loading

Umývacie kocka pre veľmi suchú pokožku Atoderm 150 g

Značka: Bioderma | Kód: kBD152
Bioderma Umývacie kocka pre veľmi suchú pokožku Atoderm 150 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Mydlo určené pre suchú až veľmi suchú pokožku, citlivú až reaktívnu pokožku detí, dospelých i bábätiek.

Účinné látky:

 • glycerín a bambucké maslo - hydratačné a výživné látky, ktoré zabraňujú vysušovaniu pokožky,
 • zinok zamedzuje šíreniu mikroorganizmov, ktoré zhoršujú stavy vysušenej pokožky.

Účinky:

 • jemne čistí pokožku,
 • rešpektuje fyziologickú rovnováhu pokožky,
 • zamedzuje pocitom pnutie,
 • vynikajúca tolerancia.

Ako používať:

Mydlo v dlaniach napeňte a naneste na vlhkú pokožku. Dôkladne opláchnite. Jemne osušte. Používajte ráno a / alebo večer 7 dní v týždni.

Zloženie:

Sodium Palmae Sodium Palm Kernelate, Aqua / Water / Eau, Butyrospermum Parkii (Shea) Oil, Glycerín, Manitol, Xylitol, ramnózy, Fructooligosaccharides, Zinc Sulfate, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium etidronate, Sodium Chloride. [Bi 474]

Informacie o značke Bioderma

Spoločnosť BIODERMA má za sebou viac ako dvadsaťročnú skúsenosť s tvorbou dermatokozmetiky. Vedenie firmy sídli vo francúzskom Lyone a úzko spolupracuje so svetovými dermatológmi a významnými výskumnými centrami.

BIODERMA si veľmi zakladá na svojich výskumoch a možnostiach najrôznejších inovácií a vývoju nových kozmetických výrobkov. V súlade so svojím odhodlaným medzinárodným postojom má BIODERMA zastúpenie v mnohých krajinách. V priebehu posledných 5 rokov bol jej priemerný ročný nárast vyšší ako 32 percent.

V ponuke tejto značky nájdete niekoľko radov rozdelených podľa typu pleti, vrátane obľúbenej starostlivosti Bioderma Sébium a Bioderma Sensibio. Súčasťou ponuky je aj vlasová kozmetika, slnečná kozmetika Bioderma Photoderm a prípravky pre citlivú detskú pokožku.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE