loading

Aurecon spray 50 ml

Značka: Herb Pharma | Kód: z2411
Herb Pharma Aurecon spray 50 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Aurecon ušný sprej s aktívnymi stopovými prvkami morského pôvodu je prirodzený neagresívny iónový roztok, ktorý rozkladá ušný maz bez toho, aby dráždil ušný bubienok, alebo kanál vonkajšieho ucha. Je špeciálne určený pre bežnú hygienu a je vhodný proti upchatiu zvukovodu ušným mazom, znižuje nadmerné množstvo ušného mazu.

Nedostatočná starostlivosť venovaná hygiene vonkajšieho ucha môže viesť k zhoršeniu priechodnosti zvukovodu. Dôsledkom toho môže byť nielen zníženie prenosu zvuku, ale aj možnosť vzniku priaznivých podmienok pre mikroorganizmy, ktoré sú zdrojom zdravotných ťažkostí s možnými vážnymi následkami.

Ušný maz je veľmi hustá fyziologická substancia, ktorá je vylučovaná mazovými žľazami po celej dĺžke vonkajšieho zvukovodu. Za normálnych podmienok ušný maz zabezpečuje ochranu ušných kanálikov proti rôznym infekciám. Rozteká sa po vonkajšej strane vnútorného zvukovodu. V prípadoch, keď sa ušného mazu tvorí príliš veľa, alebo pri nedostatočnej hygiene, môže dochádzať k vzniku veľkého množstva mazu, ktorý sa takto nahromadí, nazývame ho zátkou ušného mazu. Táto zátka môže poškodzovať správne fungovanie ucha a môže spôsobiť svrbenie a hučanie v ušiach a zníženie počuteľnosti. Potom je treba dodržiavať pravidelnú hygienu vonkajšieho zvukovodu a používať neagresívne prípravky.

Aurecon spray nahrádza používanie vatových tyčiniek, pretože ich nesprávna aplikácia môže poraniť ucho a zapríčiniť akumuláciu ušného mazu na pozadí kanála vonkajšieho zvukovodu, v dôsledku čoho môže dôjsť k upchatiu ušným mazom.

Kedy Aurecon spray pomáha:

 • je vhodný proti vonkajšiemu zápalu ucha (v dôsledku namočenia ušného mazu vodou z bazénov),
 • starším osobám, ktorým sa tvorí tzn. suchý ušný maz,
 • osobám, ktorí nosili sluchový prístroj,
 • osobám pracujúcim v prašnom prostredí,
 • osobám vystaveným rôznym zmenám atmosférického tlaku (potápači, horolezci, osoby, ktoré pracujú príp. cestujú v lietadle).

Zloženie:

 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • antioxidant
 • Normálny stav pokožky
 • Napätie - únava
 • Čistenie a detoxikácia, imunitný systém
 • Normálna hladina cukru v krvi
 • (Pred) menštruačné & komfort
 • Normálne funkcie črevného traktu

Prídavné látky:

roztok na báze stopových prvkov morského pôvodu, polysorbát 20, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, benzalkonium chloride, destilovaná voda

Ako používať:

Vsuňte aplikátor spreja do ucha a vstreknite 1-2 vstreknutia do každej ušnej dierky. Aplikujte 1-2x denne, pričom pridržiavajte vstrekovač pri vstupe do ucha, nakloňte hlavu mierne na stranu, čím zabezpečíte vtekaniu kvapaliny do ucha. V prípade potreby aplikáciu opakujte. Po každom použití opláchnite nástavec vlažnou vodou.

Balenie:

50 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Skladujte a používajte pri izbovej teplote. Určené pre pravidelnú hygienu, nie liečbu. Nepoužívajte v prípade ochorenia sluchového orgánu, pri perforácii ušného bubienka, alebo v prípade, že sa v uchu nachádza nejaké cudzie teleso. Ak by sa vyskytli akékoľvek problémy ucha, nepodceňujte ich a neodkladne navštívte lekára. Prípravok je vybavený ochranným nástavcom na konci aplikátora, ktorý zabraňuje, aby aplikátor zasahoval príliš hlboko do ucha. Prípadné iné sfarbenie a jemné usadeniny sú zapríčinené rastlinnými zložkami, ktoré prípravok obsahuje a žiadnym spôsobom neovplyvňujú kvalitu výrobku. Krajina pôvodu Švajčiarsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky radu Aurecon a ďalšie produkty na uši .

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Prehliadnite si certifikát značky Herb Pharma.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


88%
Hodnotenie
28.05.2013

Aurecon spray je veľmi účinný.

22.01.2013

Aurecon spray naozaj funguje tak, ako je popísané v písomnej informácii. Často chodím plávať a trpím na zaliehanie uší po vniknutí vody. Prvýkrát som vyskúšala tento spray a som veľmi spokojná. Maz sa uvoľnil as použitím Aurecon ušných sviečok mi uši odľahlá.

30.10.2012
Dobry den, skúsenosti: Aurecon spray - syn mal opakované zápaly stredného ucha a tvorili sa mu zátky v uchu, preto som zakúpila tento spray, ktorým čistím obom deťom uši. Žiadne ťažkosti sa od tej doby neobjavili a je to bezpečnejší spôsob čistenia uší než vatovými tyčinkami. Masážne drbátko hlavy - je to božský zážitok, len škoda, že to úplne nefunguje, keď sa tým škrabe človek sám - musí niekto iný ... Hliva ustricová - syn mal bradavicu na nohe, zrelú na chirurgicky zakrok. Chcela som ešte skúsiť bezbolestnú metódu - podávala som mu dvakrát denne vysypanú kapsulu hlivy do pitia. Po cca 3 týždňoch bradavice sama vypadla.
01.11.2009

Dobrý deň, keďže mám neustále problémy s pravým uchom a raz za čas musím zájsť na ORL na výplach, chcela som vyskúšať Aurecon ušné kvapky s peroxidom a Aurecon spray. Táto kombinácia sa mi veľmi osvedčila. Sú proste výborné.

100%

27.06.2019
Odporúčam
Pre: Vyčistí

Další produkty od značky Herb Pharma

HORE