loading

Aurecon ušný spray Junior 30 ml

Značka: Herb Pharma | Kód: z2576
Herb Pharma Aurecon ušný spray Junior 30 ml

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Zánět středního ucha.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Aurecon ušný spray Junior blahodarne pôsobí na zdravie ucha a znižuje možnosť vzniku zápalov. Aurecon je prírodný prípravok obsahujúci rastlinné extrakty, ktorých účinok je preverený storočnými skúsenosťami mnohých generácií. Táto unikátna kombinácia rastlín tiež riedi a rozpúšťa ušný maz a pomáha pri jeho odstránení prirodzenou cestou. Odstraňuje prebytočný maz, prach i iné nečistoty veľmi jemným spôsobom a pomáha predchádzať vzniku ušné zátky.

Kedy Aurecon ušný spray Junior pomáha:

  • znižuje možnosť vzniku zápalu stredného ucha a nádchy,
  • nahrádza používanie vatových tyčiniek, pretože ich nesprávne používanie môže poraniť ucho a môže byť príčinou akumulácie ušného mazu na pozadí kanálika vonkajšieho zvukovodu,
  • prípravok je vhodný zvlášť pre deti, ktorým sa tvorí tzv. suchý ušný maz.

Nedostatočná starostlivosť venovaná hygiene vonkajšieho ucha môže viesť k zhoršeniu priechodnosti zvukovodu. Dôsledkom toho môže byť nielen zníženie prenosu zvuku, ale aj možnosť vzniku priaznivých podmienok pre mikroorganizmy, ktoré sú zdrojom zdravotných ťažkostí s možnými vážnymi následkami.

Zloženie:

voda, skalnica strešné (Sempervivum tectorum, extrakt), slez maurský (Malva mauritiana, extrakt), harmanček (Matricaria, extrakt), polysorbát 20, Aloe vera (extrakt), parfum, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone

Ako používať:

Otočte trysku aplikátora zo zvislej do vodorovnej polohy, vsuňte do ucha a vstreknite 1-2 vstreknutia do každej dierky. Potom nakloňte hlavu mierne nabok, čím zabezpečíte vtekaniu kvapaliny do ucha. Aplikujte 1-2x denne. V prípade potreby aplikáciu opakujte. Po každom použití opláchnite nástavec vlažnou vodou.

Balenie:

30 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Prípravok skladujte a používajte pri izbovej teplote. Určené pre pravidelnú hygienu, nie na liečbu. Nepoužívajte v prípade ochorenia sluchového orgánu, pri perforácii ušného bubienka, alebo v prípade, že sa v uchu nachádza nejaké cudzie teleso. Nástavec nevkladajte príliš hlboko do ucha, aby ste si ho nepoškodili alebo nepodráždili. Prípadné iné sfarbenie prípravku a jemné usadeniny sú zapríčinené rastlinnými zložkami, ktoré prípravok obsahuje a žiadnym spôsobom neovplyvňujú kvalitu výrobku. Zabráňte vniknutiu do očí. Akonáhle by sa u vás vyskytli akékoľvek problémy ucha, nepodceňujte ich a neodkladne navštívte lekára. Krajina pôvodu Švajčiarsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie produkty z rady Herb Pharma "href =" https://www.prozdravi.cz/herb-pharma/aurecon/ "> AURECON :

Ďalšie informácie o produkte Aurecon Ušné sprej Junior nájdete v článku Starajte o uši svojich detí .

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Prehliadnite si certifikát značky Herb Pharma.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE