loading

Aurecon ušné kvapky s peroxidom 10 ml

Značka: Herb Pharma | Kód: z2577
Herb Pharma Aurecon ušné kvapky s peroxidom 10 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Aurecon ušné kvapky s peroxidom majú jedinečnú formuláciu s dvojitým účinkom, ktorá zmäkčuje stvrdnutý ušný maz a jemne uvoľňuje kyslík. Ten ho pomáha rozpustiť na drobné šupinky, ktoré je možné z ucha jednoducho odstrániť.

Nedostatočná pozornosť venovaná hygiene vonkajšieho ucha môže viesť k zhoršeniu priechodnosti zvukovodu. Dôsledkom môže byť nielen zníženie prenosu zvuku, ale aj možnosť vzniku priaznivých podmienok pre mikroorganizmy, ktoré sú zdrojom zdravotných ťažkostí s možnými vážnymi následkami.

Zloženie:

polyetylénglykol 300, glycerín, urea hydrogen peroxide, voda, hydroxid sodný, benzalkóniumchlorid

Ako používať:

Nakloňte hlavu na stranu a do zvukovodu nakvapkajte 3 - 5 Aurecon ušných kvapiek s peroxidom.
Zotrvajte v tejto polohe 5 - 6 minút a potom dôkladne vyčistite ucho vreckovkou.

Po použití si umyte ruky.
Opakujte raz až dvakrát denne, ako je to potrebné, po dobu približne 3 - 4 dní, až kým nezmizne symptómy.

Balenie:

10 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Môže sa vyskytnúť dočasný pocit bublanie v uchu. Nepoužívajte kvapky v prípade, že váš ušný bubienok je alebo bol poškodený. Nepoužívajte v prípade citlivosti na ingrediencie, v prípade, že trpíte závratmi alebo máte iné poruchy v súvislosti s ušami (bolesť, tlak, zápal, infekcia alebo hučanie v ušiach), alebo ak máte v uchu nejaký predmet. V normálnych prípadoch Aurecon ušné kvapky s peroxidom nedráždia, avšak zriedkakedy sa môžu naskytnúť bolestivé vedľajšie účinky, predovšetkým pokiaľ bola poškodená, nalomená alebo infikovaná citlivá vnútorná stena ucha. Ak máte pochybnosti, alebo ste mali v minulosti vážnejšie ušné problémy, navštívte lekára pred použitím. Predíďte kontaktu s očami. V prípade náhodného kontaktu s očami, okamžite umyte oči vodou (vyplachujte ich po dobu 10-15 minút, pričom držte viečka očí roztiahnuté od seba a zabráňte vniknutiu prípravku do druhého oka). Ak sa po čase používania objaví podráždenie, bolesť alebo keď symptómy pretrvávajú, prerušte používanie a poraďte sa so svojím lekárom. Ukladajte mimo dosahu a dohľadu detí. Krajina pôvodu Švajčiarsko.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky radu Aurecon a ďalšie produkty na uši .

Ďalšie informácie o Aurecon ušných kvapkách s peroxidom nájdete v článku Cesta k zdravým ušiam .

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Prehliadnite si certifikát značky Herb Pharma.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
01.11.2009

Dobrý deň, keďže mám neustále problémy s pravým uchom a raz za čas musím zájsť na ORL na výplach, chcela som vyskúšať Aurecon ušné kvapky s peroxidom a Aurecon spray. Táto kombinácia sa mi veľmi osvedčila. Sú proste výborné.

Další produkty od značky Herb Pharma

HORE