loading

Aurecon ušné sviečky Plus 2 ks

Značka: Herb Pharma | Kód: z992
Herb Pharma Aurecon ušné sviečky Plus 2 ks
Zľava 9%
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Snížili jsme pro vás cenu tohoto produktu o 9%. Akční nabídka platí do 31.12.2019 nebo do vyprodání zásob.
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Ušné sviečky Aurecon Plus sú bavlnené trubičky napustené zmesou včelieho vosku a parafínu. Ich účinok je založený na efekte komínového horenia, ktorý uvoľňuje a vysáva nečistoty. Sviečka čistí sluchové ústrojenstvo, vyrovnáva tlak v hlave i ušiach a ovplyvňujte tvorbu ušného mazu.

Ľudské ucho je párový zmyslový orgán sluchu a rovnováhy tvorený vonkajším, stredným a vnútorným uchom. Vonkajšie zvukovody sa priebežne zaplňujú ušným mazom. Pri nadmernej tvorbe ušného mazu, ktorý môže byť príčinou mnohých ťažkostí ako je hučanie, pískanie, šum, nerovnováha ušného tlaku a pocit zaľahnutých uší, tento maz tuhne a znižuje sluchový vnem. V dôsledku nesprávneho čistenia sa ušný maz vtláča stále hlbšie do ucha.

Ušné sviečky teplom nahromadený maz zmäkčí a vytvorený podtlak ho vysaje. Zároveň dochádza k vyrovnávaniu tlaku cez Eustachovu trubicu v celej oblasti hlavy a krku. Tepelný vplyv pozitívne ovplyvňuje prípadné zablokované toky energie v meridiánoch, čo sú energetické vedenia, ktorých úlohou je preprava a rozdelenie životnej energie v organizme človeka.

Kedy Aurecon ušné sviečky Plus pomáhajú:

 • stimulujú prirodzenú obranyschopnosť ucha,
 • upravujú čistiace pôsobenie lymfatickej drenáže ucha,
 • predchádzajú nadmernému hromadeniu ušného mazu,
 • účinne ovplyvňujú priebeh ochorení z prechladnutia,
 • majú priaznivý účinok pri bolestiach uší, hlavy, migréne, akútnej a chronickej nádche.

Zloženie:

Prídavné látky:

bavlna, parafín, plastová ochranná vložka Aurecon systém

Ako používať:

Nasuňte priložený papierový krúžok na sviečku a zapáľte ju na širšom konci. Položte hlavu do vodorovnej polohy a zasuňte sviečku plastovým koncom do ucha. Dbajte na správnu polohu sviečky. Akonáhle sviečka dohorí do 2/3, čo musí byť vždy nad papierovým krúžkom, vyberte ju a uhaste v pripravenom pohári vody. Zopakujte ošetrenie aj na druhom uchu. Používajte preventívne 1x mesačne.

Balenie:

2 ks ušných sviečok, ochranný papierový krúžok

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Nevhodné pre deti mladšie ako 6 rokov. Z dôvodu väčšej bezpečnosti je do ušných sviečok zabudovaná plastová ochranná vložka, ktorá zvyšuje bezpečnosť a účinnosť ušných sviečok a zároveň vylučuje prípadné vniknutie cudzích látok do ušného ústrojenstva. Ušné sviečky nemajú rovnaký tvar, pretože sú vyrábané ručne. Prípravok sa neodporúča používať pri perforácii ušného bubienka a alergii na obsiahnuté látky. Nepoužívajte pri ušných ochorení. Krajina pôvodu Švajčiarsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky radu Aurecon a ďalšie produkty na uši .

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


87%
Hodnotenie
30.09.2016
Kupovala som u vás ušné sviečky a môžem len odporučiť (aj som už odporučila). Sú výborné a bola som s nimi veľmi spokojná a určite si ešte objednám. Ring stop mi utlmil šumenie v uchu. Už po týždni som zaregistrovala malé zlepšenie, takže užívam naďalej.
18.11.2013

S Aurecon ušnými sviečkami som bol spokojný.

17.05.2013

S produktmi som spokojná. Ušné sviečky mne pomáhajú lepšie vyčistiť uši a od Lecitínu očakávam udržanie mojej mozgovej činnosti, som už starší.

26.03.2013

Aurecon ušné sviečky pomáhajú na migrény.

04.02.2013

Dobrý deň. Ušné sviece ma prekvapili veľmi milo ... som spokojná.

HORE