loading

Aurecon ušné sviečky Plus 2 ks

Značka: Herb Pharma | Kód: z992
Herb Pharma Aurecon ušné sviečky Plus 2 ks
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Ušné sviečky Aurecon Plus sú bavlnené trubičky napustené zmesou včelieho vosku a parafínu. Ich účinok je založený na efekte komínového horenia, ktorý uvoľňuje a vysáva nečistoty. Sviečka čistí sluchové ústrojenstvo, vyrovnáva tlak v hlave i ušiach a ovplyvňujte tvorbu ušného mazu.

Ľudské ucho je párový zmyslový orgán sluchu a rovnováhy tvorený vonkajším, stredným a vnútorným uchom. Vonkajšie zvukovody sa priebežne zaplňujú ušným mazom. Pri nadmernej tvorbe ušného mazu, ktorý môže byť príčinou mnohých ťažkostí ako je hučanie, pískanie, šum, nerovnováha ušného tlaku a pocit zaľahnutých uší, tento maz tuhne a znižuje sluchový vnem. V dôsledku nesprávneho čistenia sa ušný maz vtláča stále hlbšie do ucha.

Ušné sviečky teplom nahromadený maz zmäkčí a vytvorený podtlak ho vysaje. Zároveň dochádza k vyrovnávaniu tlaku cez Eustachovu trubicu v celej oblasti hlavy a krku. Tepelný vplyv pozitívne ovplyvňuje prípadné zablokované toky energie v meridiánoch, čo sú energetické vedenia, ktorých úlohou je preprava a rozdelenie životnej energie v organizme človeka.

Kedy Aurecon ušné sviečky Plus pomáhajú:

 • stimulujú prirodzenú obranyschopnosť ucha,
 • upravujú čistiace pôsobenie lymfatickej drenáže ucha,
 • predchádzajú nadmernému hromadeniu ušného mazu,
 • účinne ovplyvňujú priebeh ochorení z prechladnutia,
 • majú priaznivý účinok pri bolestiach uší, hlavy, migréne, akútnej a chronickej nádche.

Zloženie:

Prídavné látky:

bavlna, parafín, plastová ochranná vložka Aurecon systém

Ako používať:

Nasuňte priložený papierový krúžok na sviečku a zapáľte ju na širšom konci. Položte hlavu do vodorovnej polohy a zasuňte sviečku plastovým koncom do ucha. Dbajte na správnu polohu sviečky. Akonáhle sviečka dohorí do 2/3, čo musí byť vždy nad papierovým krúžkom, vyberte ju a uhaste v pripravenom pohári vody. Zopakujte ošetrenie aj na druhom uchu. Používajte preventívne 1x mesačne.

Balenie:

2 ks ušných sviečok, ochranný papierový krúžok

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Nevhodné pre deti mladšie ako 6 rokov. Z dôvodu väčšej bezpečnosti je do ušných sviečok zabudovaná plastová ochranná vložka, ktorá zvyšuje bezpečnosť a účinnosť ušných sviečok a zároveň vylučuje prípadné vniknutie cudzích látok do ušného ústrojenstva. Ušné sviečky nemajú rovnaký tvar, pretože sú vyrábané ručne. Prípravok sa neodporúča používať pri perforácii ušného bubienka a alergii na obsiahnuté látky. Nepoužívajte pri ušných ochorení. Krajina pôvodu Švajčiarsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky radu Aurecon a ďalšie produkty na uši .

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


87%
Hodnotenie
30.09.2016
Kupovala som u vás ušné sviečky a môžem len odporučiť (aj som už odporučila). Sú výborné a bola som s nimi veľmi spokojná a určite si ešte objednám. Ring stop mi utlmil šumenie v uchu. Už po týždni som zaregistrovala malé zlepšenie, takže užívam naďalej.
18.11.2013

S Aurecon ušnými sviečkami som bol spokojný.

17.05.2013

S produktmi som spokojná. Ušné sviečky mne pomáhajú lepšie vyčistiť uši a od Lecitínu očakávam udržanie mojej mozgovej činnosti, som už starší.

26.03.2013

Aurecon ušné sviečky pomáhajú na migrény.

04.02.2013

Dobrý deň. Ušné sviece ma prekvapili veľmi milo ... som spokojná.

Další produkty od značky Herb Pharma

HORE