loading

Australian Bodycare Hair Rinse po odvšivení 250 ml

Značka: Australian Bodycare | Kód: z59636
Australian Bodycare Australian Bodycare Hair Rinse po odvšivení 250 ml
Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
  ×

  Certifikát

  Certifikát

 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Australian Bodycare Hair Rinse po odvšivení funguje ako prevencia. Chráni, osviežuje a znižuje nebezpečenstvo výskytu vší. Obsahuje 100% prírodný tea tree olej s jedinečným preventívnym účinkom, ktorý možno použiť v prípade výskytu vší. Starostlivo vybrané prírodné zložky robí tento šampón preventívnym a ochranným opatrením a môžu byť použité aj v prípade vší. Šampón je vhodný pre deti od troch rokov, je dermatologicky testovaný a 100% vegan.

Zloženie:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerín, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (2%), PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamidopropyl Betaín, Hydroxypropyl guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, PEG-4 Rape- seedamide, Sodium Cocoamphoacetate, Tocopherol, Tetrasodium Iminodisuccinate, Dicaprylyl Ether, PEG -4
Distearyl Ether, Distearyl Ether, Sodium Chloride, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool, Limonene.

Ako používať:

Liečba vší: Ak máte vši, použite Australian Bodycare Anti Lice liečbu nasledovanou umývaním vlasov šampónom, ktorý účinne čistí vlasy po kúre proti všiam.

Po liečbe nákazy všetkou: Ak chcete minimalizovať riziko výskytu vší, odporúčame použiť tento preventívny šampón zahrnúť do každodenného použitia. Spôsob, ako používať šampón: Naneste šampón na celú pokožku hlavy. Dobre vmasírujte do vlasov a pokožky hlavy. Nechajte niekoľko minút vsiaknuť a potom opláchnite.

V dňoch, keď si vlasy neumývajú, odporúčame použiť Australian BODYCARE Hair spray, ktorý funguje ako prevencia nákazy.

Balenie:

250 ml

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie produkty na liečbu vší .

Informacie o značke Australian Bodycare

Originálne olej Tea Tree a kozmetika Australian Bodycare s olejom Tea Tree je českom trhu už niekoľko rokov a originálny olej Tea Tree Australian Bodycare bol prvým olejom z čajového stromu (Melaleuca alternifolia) dovezený do Slovenskej republiky. Australian Bodycare

je známa a zavedená značka, ktorej 100% čistý olej Tea Tree je spracovávaný špeciálnou metódou, ktorá zaručuje získavanie najkvalitnejšieho oleja Tea Tree

. Garancia pôvodu a kvality

oleja je doložená Certifikátom priamo z Australian Plantations.

Prehliadnite si certifikát značky Australian Bodycare.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE