loading

Fin Avis 50 ml

Značka: Finclub | Kód: z29
Finclub Fin Avis 50 ml
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Stres a nervozita.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Doplnok stravy Fin Avis obsahuje ovsené klíčky, ktoré prispievajú k normálnej činnosti nervového systému. Jedná sa o nenávykový extrakt získaný z ovsených klíčkov, ktorý nevyvoláva ospalosť ani netlmí pozornosť.

25 kvapiek (1 ml) prípravku Fin Avis zodpovedá 475 mg čerstvých ovsených klíčkov.

Prídavné látky:

alkohol 36%, voda

Dávkovanie:

Užívajte 5-15 kvapiek 3-5x denne po jedle, rozrieďte vodou. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

50 ml

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Obsahuje lepok - nevhodný pre osoby s bezlepkovou diétou. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25 ° C. Krajina pôvodu Fínsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s ovsom sety a ďalšie prípravky na nervy .

Produkt je tiež v sekciach

- Časti tela - Nervy

Informacie o značke Finclub

FINCLUB je česká spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov a v súčasnosti má k dispozícii 19 distribučných centier rozmiestnených v jednotlivých regiónoch Slovenskej republiky. Pre slovenský trh FINCLUB vyberá produkty, ktoré sú zamerané na konkrétne, špecifické problémy tunajších obyvateľov, a tento výber je vždy prekonzultovaný s poprednými odborníkmi z oblasti medicíny. Základnými piliermi spoločnosti sú hodnoty ako serióznosť, dôraz na osobný rozvoj a kvalita služieb a produktov. FINCLUB sa prostredníctvom svojich produktov a služieb snaží pomôcť všetkým na ceste k zdraviu, k úspechu a sebarealizácii.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


80%
Hodnotenie
22.12.2017
Pri prvej objednávke Fin Avis som netušila, že zďaleka nebude posledný. Fin Avis je prírodný zázrak. Po týždni užívania jeho účinky boli už takmer stopercentné. Psychické problémy ustali a kvapôčky nahradili Lexaurin aj Neurol.
11.08.2017
Fin Avis nám odporučil lekár neurológ, ktorý má v starostlivosti nášho syna, ktorý je hyperaktívny a má podozrenie na poruchu autistického spektra. Fin Avis užíva už rok a celkovo sa po ňom veľa upokojil a správne dávkovanie mu upravilo v noci spánok. Býval treba 2 hod v kuse nahor. Teraz je hore iba cca 2x do mesiaca. Sme s ním veľmi spokojní.
20.06.2017
Prípravok Fin Avis používam cca rok a spĺňa to, čo sa od neho očakáva. Nemôžem si na neho ani v najmenšom sťažovať.
06.01.2015

S výrobkom Fin Avis som spokojná.

10.11.2014

Produkt Fin Avis užíva môj desaťročný syn. Napísala nám ho MUDr. Lněničková z neurológie a sme s ním spokojní. Je hyperaktívny a v škole neudržal pozornosť. Od doby užívania Avis sa o veľa zlepšil, takže na produkt nedám dopustiť.

HORE