loading

Aviváž s vôňou gardénie a vanilky 750 ml

Značka: Ecover | Kód: z53316
Ecover Aviváž s vôňou gardénie a vanilky 750 ml
Eko produkt
× Eko je šetrnejší k životnému prostrediu aj k zdraviu spotrebiteľa.

Všetky Eko produkty

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Tkaninová aviváž pre všetky druhy tkanín s vôňou gardénie a vanilky redukuje statický náboj, po jej použití vaše bielizeň príjemne a prirodzene vonia. Zabraňuje tomu, aby pri sušení vlákna látka tvrdili.

Výrobky firmy Ecover sú celkom ojedinelé svojimi protialergickými vlastnosťami, ľahkú biologickú rozložiteľnosťou a nevídane nízkou toxicitou voči životnému prostrediu. Ekologická kvalita výrobkov je daná starostlivým výberom zložiek z obnoviteľných a minerálnych zdrojov vhodných pre citlivú pokožku. Prípravky Ecover sú vyrábané na báze minerálnych látok a rastlinných zložiek, ktoré sa rýchlo rozkladajú (napr. Rastlinné oleje, zemiaky, obilniny, citrusové plody).

Zloženie:

voda (viac ako 30%), katiónové tenzidy 5-15%, <5% parfumy (hexyl cinnamal, citronellol, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde), kyselina mliečna, propylénglykol, <5% chlorid horečnatý, kyselina sorbová 0,15%

Dávkovanie:

Pranie v práčke:

  • 1 alebo 2 uzávery (40 ml) nalejte do dávkovača na aviváž.

Ručné pranie:

  • 1/2 alebo 1 uzáver (20 ml) na 5 litrov vlažnej vody. Nelejte priamo na bielizeň.

Balenie:

750 ml

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Čistiace zložky rastlinného pôvodu (kationický tenzid) sa rýchlo rozkladajú (OECD 301 D test pri zatvorenej fľaši). Ecover netestuje svoje výrobky a použité zložky na zvieratách. Plastové fľaše, etikety i uzávierky sú 100% recyklovateľné.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky z ekodrogéria .

Informacie o značke Ecover

Firma ECOVER, založená v roku 1978 v Belgicku, je dnes svetovým pojmom. Prírodné výrobky ECOVER sú celkom ojedinelé svojimi protialergickými vlastnosťami, ľahkú biologickú rozložiteľnosťou a nevídane nízkou toxicitou voči životnému prostrediu. Produkty vyrobené z rastlinných olejov, zemiakov, obilnín alebo citrusových plodov majú vôňu citrusov, mäty alebo myrhy. Ekologická kvalita výrobkov ECOVER je daná starostlivým výberom zložiek z obnoviteľných a minerálnych zdrojov, vhodných pre citlivú pokožku, s najvyššou biologickou rozložiteľnosťou, s veľmi nízkou úrovňou toxicity pre život vo vode. ECOVER figuruje vzhľadom k svojmu prínosu k ochrane životného prostredia na čestnej listine 500 vybraných firiem OSN. Žiadne výrobky značky ECOVER nie sú testované na zvieratách.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
100%

17.12.2018
HORE