loading

B17 APRICARC + Konope 60 pastiliek

Značka: Terezia Company | Kód: z59954 | Doplnok stravy
Terezia Company B17 APRICARC + Konope 60 pastiliek
Novinka

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

B17 APRICARC + Konope obsahuje marhuľové jadrá - zdroj cenného vitamínu B17, huby (hlivu ustricovú, reishi) a plody rakytníka rešetliakového. Reishi a rakytník podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Rakytník priaznivo pôsobí na posilnenie činnosti srdca, zažívanie a pokožku. Produkt je obohatený starostlivo vybranou odrodou konope siateho, ktoré má prirodzený obsah cenného kanabidiolu (CBD).

Zloženie v 2 kapsulách

:

320 mg  Zmes B17 APRICARC
  • Normálna činnosť srdca
  • imunitný systém

Prídavné látky:

želatína

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 2x denne pred jedlom po dobu minimálne 1-3 mesiacov. Je vhodné aj na dlhodobé užívanie. Kapsule sa prehĺta celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo do vody.

Balenie:

60 pastiliek

Upozornenie:

Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú doporučenú dávku. Nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte v suchu do 25 C. Kapsulu spotrebujte ihneď po vybratí z blistra. Vhodné pre celiakov. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie produkty s vitamínom B17 .

Informacie o značke Terezia Company

Spoločnosť TEREZIA COMPANY bola založená v roku 1990 a zaoberá sa vývojom, výrobou a distribúciou 100% prírodných doplnkov stravy z liečivých húb a rastlín. Našou základnou filozofiou je, aby sa výrobky dostali ku každému v čo možno najprirodzenejšej podobe, preto pri výrobe nepoužívame konzervačné látky, chemické farbivá, chuťové regulátory ani prídavné látky alebo prímesi, ktoré zlacňujú produkty a nie sú účinnými zložkami výrobku. Naše výrobky, ktoré pochádzajú zo 100% prírodných zdrojov komplexne pomáhajú posilniť imunitu, vysporiadať sa s vírusovými ochoreniami, posilniť zdravie a psychickú pohodu. Suroviny pochádzajú z tuzemska a výhradne zo štátov Európskej únie. Všetky naše výrobky sa vyrábajú na území Slovenskej republiky s českými pracovnými silami. Kvalita surovín, priebeh výrobného procesu a hotové výrobky podliehajú kontrole podľa platných právnych noriem.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE