loading

B17 APRICARC s marhuľovým olejom 150 kapsúl + 30 kapsúl ZD ARMA

Značka: Terezia Company | Kód: z3244 | Doplnok stravy
Terezia Company B17 APRICARC s marhuľovým olejom 150 kapsúl + 30 kapsúl ZD ARMA
Zľava 2%
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Snížili jsme pro vás cenu tohoto produktu o 2%. Akční nabídka platí do 31.01.2020 nebo do vyprodání zásob.
 • Certifikát
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Základnou zložkou B17 APRICARC sú mleté sušené marhuľové jadrá obsahujúce významnú látku vitamín B17 (nazýva sa tiež laetril alebo amygdalín). Ďalšou zložkou sú zdraviu prospešné huby hliva ustricová a reishi, ktoré obsahujú významnú látku - betaglukány.

Zmes B17 APRICARC obsahuje prášok marhuľového jadra, prášok sušeného plodu rakytníka rešetliakového (Hippophae rhamnoides), prášok lyofilizovaného REISHI (Ganoderma lucidum, leskokôrka lesklá), prášok hlivy ustricovej (Pleurotus ostreatus) a oleja z marhuľových jadier bez prímesí.

Zloženie v 1 kapsuli:

400 mg  Zmes B17 APRICARC

Dávkovanie:

Užívajte 1-2 kapsule 2x denne pred jedlom po dobu minimálne 1-3 mesiacov. Kapsule sa prehĺtajú celé a zapijú vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo do vody.

Balenie:

150 kapsúl + 30 kapsúl ZADARMO - dávka na 1,5 mesiaca

Upozornenie:

Doplnok stravy. Určené pre dospelých. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov a mladistvých. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. Kapsulu spotrebujte ihneď po vybratí z blistra. Uchovávajte v suchu do 25 ° C.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie skvelé prípravky s marhuľou všeobecnou a ďalšie produkty na imunitný systém .

Informacie o značke Terezia Company

Pri nákupe produktov značky Terezia Company od 17.10.2019 do 31.10.2019 nad hodnotu 20 EURO získate DOPRAVU ZADARMO.

Spoločnosť TEREZIA COMPANY bola založená v roku 1990 a zaoberá sa vývojom, výrobou a distribúciou 100% prírodných doplnkov stravy z liečivých húb a rastlín. Našou základnou filozofiou je, aby sa výrobky dostali ku každému v čo možno najprirodzenejšej podobe, preto pri výrobe nepoužívame konzervačné látky, chemické farbivá, chuťové regulátory ani prídavné látky alebo prímesi, ktoré zlacňujú produkty a nie sú účinnými zložkami výrobku. Naše výrobky, ktoré pochádzajú zo 100% prírodných zdrojov komplexne pomáhajú posilniť imunitu, vysporiadať sa s vírusovými ochoreniami, posilniť zdravie a psychickú pohodu. Suroviny pochádzajú z tuzemska a výhradne zo štátov Európskej únie. Všetky naše výrobky sa vyrábajú na území Slovenskej republiky s českými pracovnými silami. Kvalita surovín, priebeh výrobného procesu a hotové výrobky podliehajú kontrole podľa platných právnych noriem.

Prehliadnite si certifikát značky Terezia Company.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


89%
Hodnotenie
24.08.2017
S produktom B17 som nad mieru spokojná. Pomoc pri návšteve lekára pri bolesti pečene a obličky nebola nijako ústretová. Náhodou som našla Vašu ponuku a moje ťažkosti sa upokojili.
19.06.2017
Mám už 7 rokov chronickou cystickou leukémiu, zatiaľ bez liečby. V septembri sa moje výsledky prudko zhoršili, tak som začala od októbra užívať produkt B17 APRICARC - nechcela som ešte na chemoterapiu. Pred týždňom som bola na kontrolnom vyšetrení a výsledky boli lepšie. Znížila sa hodnota leukocytov a zvýšila sa hodnota hemoglobínu, takže je evidentné, že tento liek funguje.
15.06.2017
doplnky stravy Hericium erinaceus a B17 APRICARC používam už dlhšiu dobu, pretože veľmi pozitívne ovplyvňujú moje zdravie.
09.11.2016
Pokiaľ ide o odstraňovač pachu , Tak som vcelku spokojná. Mám dve staršie fenky a obe už nevydrží dlhšiu dobu bez venčenie. Kúpila som im teda toaletu pre psov. Aj keď ju starostlivo vymývajú, tak pach moču v umelej tráve zostane. Po použití Odstraňovače pachu je zápach takmer nebadateľný. Takže určite funguje. Pokiaľ ide o B17 APRICARC , Tak užívam a verím v jeho účinky, ale kontkrétně neviem, čo by som k tomu napísala. Jednoducho verím, že mi pomáha.
06.10.2016
S prípravkom B17 APRICARC s marhuľovým olejom som veľmi spokojný. Myslím, že svojimi účinkami pomohol znížiť hodnotu môjho PSA. V užívaní chcem pokračovať.
HORE