loading

Babské rady profesorky Strunecká (prof. RNDr. Anna Strunecká)

Značka: Knihy | Kód: z7280
Knihy Babské rady profesorky Strunecká (prof. RNDr. Anna Strunecká)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Babské rady profesorky Strunecká poskytujú čitateľom stručné, ale zrozumiteľné informácie o lacných a zdravých potravinách, o jedle ako lieku v prevencii rakoviny, srdcovo-cievnych ochorení, autizmu a Alzheimerovej choroby. Rodičia v tejto publikácii nájdu užitočné rady, ako nepoškodzovať nevhodnou stravou zdravie svojich detí od počatia do dospelosti. Knižka Babské rady profesorky Strunecká prináša netradičné pohľady autorky, ktoré idú mnohokrát proti prúdu všeobecnej mienky a oponujú prístupom súčasnej medicíny a osvety.

Úryvok z úvodu:

Rady, ako zdravo variť a jesť, ako živiť deti, ako sa starať o krásny vzhľad, ako sa vyrovnávať s neduhmi starnutia a mnohé iné, nachádzame denne na stránkach novín, časopisov a knižiek aj na internete. Radí nám tiež reklamy aj relácie v televízii. Lenže ako sa v tom všetkom má človek vyznať? Komu a čomu má veriť? Kde má vziať čas na to, aby všetko pochopil, skúsil a aspoň nejaký čaj dokázal všetky dobré rady používať?

V našich knižkách varujeme pred niektorými skrytými jedy, ktoré pôsobí dlhodobo a zákerne. Zákerne preto, že je za jedy nepovažujeme. Je smutnou skutočnosťou, že ich množstvo v potravinách a v prostredí okolo nás sa v posledných rokoch stále zvyšuje. Čitatelia a poslucháči sa nás často pýtajú: "A nie je možné, že sa za 15 rokov zistí, že to, pred čím teraz varujú, ľuďom neškodí?" Môžem ony tisíce poslucháčov a čitateľov uistiť, že spolu s profesorom Jiřím Patočkom a svojím americkým spoluautorom Russellom Blaylock varujeme naozaj len pred tým, o čom vieme, že organizmu preukázateľne škodia, pretože poznáme molekulárno-bunkové procesy, ktoré sú skrytými jedy zasiahnuté. Tieto látky človeka nezabíjajú okamžite, ale v nepatrnom množstve sa hromadia v našich telách a dohromady potom vytvárajú nebezpečné koktaily a podhubie pre vznik vážnych chorôb. Zástancovia a obhajcovia ich neškodnosti preto stále volajú: "Dôkazy nie sú dostatočne presvedčivé, potrebujeme ešte viac dôkazov o ich škodlivosti, potrebujeme ďalší výskum."

Počet strán: 219

Rozmery: 140 x 200 mm

Väzba: brožovaná

Jazyk: český

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie knihy Anny Strunecká .

 

 

Ďalšie informácie o knihe Babské rady profesorky Strunecká nájdete v článku Babské rady profesorky Strunecká - Jedlo ako liek pre naše brucho .

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
19.06.2017
Kniha Babské rady profesorky Strunecká je skvelá, nemala by chýbať u nikoho doma - zakúpila som aj pre syna.
HORE