loading

Balíček sáčků na ovoce, zeleninu a pečivo (3 ks)

Značka: Re-Sack | Kód: z56201
Re-Sack Balíček sáčků na ovoce, zeleninu a pečivo (3 ks)
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Balíček sáčkov obsahuje 2x vrecká Net a 1x vrecúško Voile - a za skvelú cenu. Kúpite do nich v obchode alebo na famářském trhu ako ovocie a zeleninu, tak i pečivo. Už nikdy nebudete musieť použiť ani jeden zbytočný mikroténové vrecko.

Vrecká sú vyrobené z biobavlny, unesú niekoľko kilogramov, majú šikovnú šnúrku na zabezpečenie obsahu a nepretrhnú sa. Vrecká Net sú priehľadné a vhodné predovšetkým na ovocie a zeleninu. Vrecko Voile je vyrobený z jemného plátna, takže ho môžete dobre použiť aj napríklad na pečivo. Bez problémov na ne prilepíte a potom zase zložíte cenovku z váhy. Sú prateľné (ale pozor, môže sa asi o 10% zraziť). Zeleninu či ovocie môžete umývať priamo v sáčkoch. Ovocie a zelenina dýchajú, takže vám zostanú dlhšie čerstvé. Môžete je v nich aj skladovať.

Materiál:

100% biobavlna

Balenie:

3 ks

Informacie o značke Re-Sack

Príbeh firmy Re-Sack začal v roku 2010, keď zakladateľ firmy Sjoerd van der Helm bol na prax v Los Angeles. Tam si všimol, že bolo zakázané rozdávanie plastových vrecúšok na ovocie a zeleninu, ktoré sú všade v Európe v obchodoch bežné. Rozhodol sa teda vytvoriť značku Re-Sack a distribuovať v Európe znovu použiteľné vrecúška, ktoré sú vyrobené z biobavlny a nahradí stovky tých jednorazových. Sjoerd distribuuje aj iné produkty pod svojou ďalšou značkou Made Sustained, ktoré znižujú množstvo odpadov - ako sú termosky, fľaše či znovu použiteľné obaly na desiatu či obed.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE