loading

Balneol 100 ml

Značka: Energy | Kód: z52621
Energy Balneol 100 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Bioinformačný aromatický kúpeľ Balneol s vysokým obsahom humínových látok a vybranou zmesou éterických olejov harmonizuje predovšetkým dráhy močového mechúra, obličiek, sleziny, troch žiaričov, hrubého a tenkého čreva.

Balneol je nepenivá vysoko koncentrovaná aromatický kúpeľ s obsahom humínových látok, ricínového oleja a výťažkov z grepu, tuje, vavrínu, borievky, gáfrovníka, litsey a styraxu. Humáty sú prírodné látky s veľmi zložitou molekulárnou štruktúrou, ktoré vznikli pozvoľným rozpadom organickej hmoty za prístupu kyslíka . V prírode sa vyskytujú v rašeline, v rôznych termálnych bahnách, v černozemi a najviac ich obsahuje hnedé uhlie. Majú úplne ojedinelý vplyv na regeneráciu pokožky a pohybového aparátu. bráni rozvoju plesní a podporujú dýchanie buniek. Vybraná zmes éterických olejov napomáha upokojovať CNS a uľahčuje dýchanie. Uvoľňuje kŕče svalov a šliach, dodáva sviežosť a energiu. Zlepšuje prekrvenie a regeneráciu tela. Kúpeľ vám dá pôžitok, ku ktorému sa budete radi vracať.

Kedy Balneol pomáha:

 • pri celkovej regenerácii tela,
 • pri zlej pohyblivosti majú kúpele s humátmi blahodárny vplyv na regeneráciu kĺbov, predovšetkým pri reumatizme, artrózach, pri bolestiach v krížoch a celej chrbtice,
 • výrazne regeneruje zápalovú pokožku a priaznivo pôsobí aj pri kožných chorobách ako sú rôzne druhy oparov, ekzémov a pri lupienke,
 • okysličuje bunky a pôsobí ako antioxidant (spomaľuje proces starnutia),
 • zabraňuje tvorbe zrastov,
 • pozitívne ovplyvňuje vstrebávanie krvných podliatin a hematómov,
 • priaznivo pôsobí pri astme - obsahuje éterické oleje z rastlín, ktoré sa v teplej vode odparujú, pôsobia baktericídne a uľahčujú dýchanie; cez pľúca sa ľahko dostávajú do krvného obehu, rýchlo upokoja psychiku a navodia uvoľnenie svalstva,
 • má detoxikačný účinok, rozprúdi krvný obeh a zmobilizuje imunitný systém.

Zloženie:

Aqua, Potassium humates, Propylene glycol, PEG 40 hydrogenated castor oil, Fragrance, Disodium EDTA, Phenoxyethanol et parabénov, xantánová guma gum

Dávkovanie:

1/2 uzáveru, tj. Cca 5 ml na vaňu vody. Odporúčaná doba kúpeľa s teplotou približne 36 ° C je 15 minút. Kúpeľ vykonávajte 1-3x týždenne alebo podľa potreby. Uzáver po odmeraní vypláchnite prúdom vody. Pred použitím pretrepte.

Balenie:

100 ml - 20 kúpeľom

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Ak máte závažné zdravotné ťažkosti, napr. Cievne alebo iné, pri ktorých by kúpele vyvolávali zvýšenú záťaž organizmu, obráťte sa na lekára s otázkou, či vám odporúča balneoterapeutické procedúry.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky do kúpeľa.

 

Ďalšie informácie o Balneolu nájdete v článku Kúpeľ s Balneolom - balzam pre telo i dušu.

Informacie o značke Energy

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

 

Prehliadnite si certifikát značky Energy.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
06.10.2016
Po operácii chrbtice môžem posúdiť výborné účinky Balneolu . Je výborný, človek sa vypotí, chrbát si oddýchnu, uľaví sa od bolesti a má príjemnú vôňu. Určite objednám znova. Telový a masážny olej - Deväť kvetov má zvláštnu vôňu, ktorá mi veľmi nevyhovuje, ale chrbát sa po ňom naozaj uvoľní, nespôsobuje žiadne vyrážky, ekzémy, nič. S výrobkami som teda veľmi spokojná.
29.12.2014

Mal som veľké bolesti časti chrbta. Už po tretí kúpeli sa bolesti strácali. Plná spokojnosť.

18.11.2014

S kúpeľom Balneol som naozaj veľmi spokojný. Ten pocit, že sa môžem ďaleko lepšie pohybovať, je krásny. Aj v noci pri otáčaní nie je problém, žiadna bolesť. Líp to popísať neviem. Ďakujem.

10.11.2014

Produkt Balneol mi veľmi pomohol od bolesti chrbta aj chrbtice. Iba neodhadnete teplotu vody. Keď je veľmi teplá, je zle. Musí byť skôr chladnejšie !!!

21.10.2013

Balneol je prírodný produkt, ktorý nezaťažuje telo, uvoľní svaly a zablokovanú chrbticu. Pomáha mi pri akejkoľvek bolesti svalov a chrbtice (v začiatku). Dvacetiminutová kúpeľ a bolesť postupne odchádza. Hlavne bolesti z nachladnutia a po námahe. Mám s týmto výrobkom dobré skúsenosti. Len trochu špiní vaňu, ale stačí pretrieť a je to.

HORE