loading

Balzam na pery s CGF 4,5 g

Značka: Chlorella Centrum | Kód: z3385
Chlorella Centrum Balzam na pery s CGF 4,5 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Neparfumovaný balzam na pery z kozmetickej rady Chlorella Pura Cosmetics s obsahom extraktu z riasy Chlorella pyrenoidosa je ideálny pre citlivé, suché a popraskané pery.

Kedy Balzam na pery s CGF pomáha:

 • je určený pre celoročnú ochranu pier celej rodiny,
 • zjemňuje a hydratuje pery,
 • chráni pery pred popraskaním a nadmerným vysušovaním,
 • je zdrojom prírodnej ochrany pred slnečným UV žiarením.

Chlorella Pura Cosmetics prírodná kozmetika, ktorej účinnou zložkou je extrakt zo zelenej sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa. Kozmetika je určená pre pravidelnú celoročnú starostlivosť a ochranu pleti. A predovšetkým je veľmi vhodná pre človeka po liečebnom zákroku akýmkoľvek žiarením, významne sa uplatňuje pri liečbe ochorení kože, predovšetkým ekzémov, popálenín, vredov a iných zle sa hojacich rán. Prípravky nie sú farbené - obsahujú len vyváženú kombináciu aminokyselín, minerálov a vitamínov a ďalších prírodných látok. Kozmetika má vyvážené pH.

Zloženie:

 • prečistenie
 • prirodzená obranyschopnosť
 • Normálne trávenie a funkcia pečene, prečistenie

Prídavné látky:

Paraffinum liquidum, Ricinus communis, Cera alba, Ozokerite, Izopropyl myristate, Petrolát, Octyl methoxycinnamate, Benzophenone-3, Panthenol

Balenie:

4,5 g

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s chlorellou .

Informacie o značke Chlorella Centrum

Spoločnosť CHLORELLA CENTRUM, sro bola založená 1. októbra 2004, ako nástupca firmy Fitmin, ktorá tu predávala Chlorellu už od roku 1999. Program distribúcie Chlorelly sme začínali s presvedčením, že chlorella patrí k najcennejším výživovým doplnkom, ktoré na svete existujú. Naša česká firma CHLORELLA CENTRUM sro stavila na tradíciu, kvalitu, čistotu a serióznosť. Všetok objem Chlorelly dovážame od jedného z najväčších svetových pestovateľov a spracovateľov, ktorý sídli uprostred čistej prírody. Ponúkame prírodné tablety zo zelenej sladkovodnej riasy, ktorá prispieva ku skvalitneniu obranyschopnosti organizmu človeka a rad Chlorella Pura Cosmetics - kozmetické prípravky, ktorých účinnou zložkou je CGF (Chlorella rastový faktor), extrakt zo sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


87%
Hodnotenie
22.06.2017
U balzamu na pery s CGF ma trochu prekvapilo, že robil dojem, ako by v ňom bol piesok, ale len po prvom nanesení, potom už nie. Takže predpokladám, že to bola nejaká povrchová úprava. S nákupom som bola celkovo spokojná, vrelo by som odporučila nákup každému, kto by sa ma spýtal.
22.08.2016
Balzam na perami s CGF je zatím najlepšia balzam, aký som Doteraz mala, perami ostávajú Dlho vyživené a nemala som pocit, že si musím mazať perami Ako u inych balzamová.
08.04.2013

Veľmi príjemný balzam na pery s drobnými peelingovými čiastočkami, ktoré sa po nanesení vstrebú. Balzam nie suchý ako väčšina jeleních lojom najvyššej kvality, jedná sa o prírodný prostriedok bez výraznej aromatickej vône.

05.03.2013

Balzam na pery s CGF je veľmi dobrý, nevysušuje.

30.10.2012

Balzam na pery krásne vonia aj chutí, má UV faktor. Dobrá značka a super cena.

HORE