loading

Balzam na popraskanú a stvrdnutú pokožku 30 ml

Značka: Holistic | Kód: kHOL003
Holistic Balzam na popraskanú a stvrdnutú pokožku 30 ml

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Balzam na popraskanú a stvrdnutú pokožku o setre dennodenne namáhanú pokožku rúk, je vhodný na zmäkčovanie stvrdnutej kože na pätách, kolenách i lakťoch, prípadne s ňou môžeme ošetriť aj pokožku medzi prstami na nohách. Pri každej manuálnej činnosti v domácnosti, na záhradke či v práci dochádza k namáhaniu rúk a vysychaniu, niekedy ik drobným oderom. Balzam zrýchľuje regeneráciu pokožky.

Kozmetiku od značky Holistic tvoria oleje pochádzajúce z tých najčistejších zdrojov v Európe a byliny zo srdca Českého Švajčiarska. Všetky zložky kozmetiky sú veľmi starostlivo vyberané a spracovávané ručne v manufaktúre. Rovnako ako ostatné holistická kozmetika sa zameriava na harmóniu všetkých častí ľudského bytia, teda tela, duše i mysle. Ošetrovanie pleti sa pre vás stane rituálom, počas ktorého sa hoci na krátky okamih zastavíte a budete sa venovať len sama sebe a svojim myšlienkam.

Ako používať:

Balzam naneste na vlhké ruky v slabej vrstve a nechajte asi 15 minút pôsobiť. V kľude si sadnite a relaxujte. Balzam obsahuje množstvo olejov, ktoré počas tej doby pôsobí, ale celkom sa nevsiaknu, preto je potreba zvyšok balzamu utrieť.

Náš tip:

Pre dôkladné pôsobenie balzamu naneste zľahka silnejšiu vrstvu, navlečte si bavlnené rukavice a nechajte masku pôsobiť celú noc.

Zloženie:

Včelí vosk, slnečnicový olej LZS BIO, silice z ruže damašskej, pupalkový olej, pomarančová silica, olej z pšeničných klíčkov LZS, neroliová silice, levanduľa, jedľová silica, eukalyptová silica, citrónová silica.

 

Slnečnicový olej LZS BIO, Včelí vosk, Olej z pšeničných klíčkov LZS, Pupa lkový olej, Citrónová silica, Jedľová silica, Eukalyptová silica, Pomarančová silica, Silica z ruže damašskej OTTO, Silica z levandule Maillet,

Informacie o značke Holistic

Kozmetika Holistic - V mene tela, mysle aj duše

Kozmetika Holistic je prvý kozmetikou svojho druhu na trhu

. Vychádza z učenia prastarej vednej disciplíny holistiky, ktorá tvrdí, že pre správne fungovanie celku je potreba zosúladiť všetky aspekty ľudskej bytosti - teda telo, myseľ i dušu. Výsledným spojením týchto zásad a najčistejších surovín je unikátny k kosmetika Holistic, ktorá sa vyrába v malej manufaktúre v srdci Slovenského Švajčiarska. V tomto regióne sa tiež pestuje väčšina použitých bylín. Bio oleje, ktoré sú u nás nedostupné, sa nakupujú z najčistejších zdrojov v Európe. Kozmetiky Holistic sa vyrába zásadne malé množstvá podľa prastarých a tajných receptúr. Nepoužívajú sa chemické látky, všetko je čisto prírodný.

Kozmetika s dušou: Holistic

Do kozmetiky sa pridávajú najdôležitejšie ingrediencie, akými sú láska a pozitívnej energie

. Pomáha v tom nielen jednotná filozofia všetkých zamestnancov vo výrobe, ale aj pí-technológie a sila drahých kameňov. Pri skladovaní v priestoroch spoločnosti Vivantis sú výrobky Holistic uchovávané oddelene od ostatného tovaru v špeciálnych boxoch, kde je kozmetika Holistic energeticky chránená energiou drahých kameňov. Kozmetiku pre vás do balíčka pripravujú zamestnanci, ktorí sú poučení o jemnosti a citlivosti výrobkov a sú to nefajčiari. Balíčky s kozmetikou Holistic prepravujeme len v obaloch z prírodných zdrojov

a na ceste sú energeticky chránené, aby nedošlo k ich "znehodnotenie" transportom.

Vyskúšajte produkty Holistic a pokúste sa o návrat ku koreňom vlastného bytia.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE