loading

Balzam na ruky Jazmín (Hand Balm) 75 ml

Značka: Compagnie de Provence | Kód: kCO17162
Compagnie de Provence Balzam na ruky Jazmín (Hand Balm) 75 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Balzam na ruky obsahuje olivový olej, ktorý vyživuje vaše ruky. Má jemnú textúru a silnú kvetinovú vôňu jazmínových kvetov. Objem: 75ml

vlastnsotí:

 • má jemnú textúru,
 • silnú kvetinovú vôňu jazmínových kvetov.
 • Bez parabénov, fenoxyetanolu.

Ako používať:

Aplikujte na ruky podľa potreby a vmasírujte do vstrebania.

Informacie o značke Compagnie de Provence

Špičková francúzska kozmetika COMPAGNIE DE PROVENCE vznikla roku 1990 pod dohľadom Pascala Bourellyho a Phillippa Boigeoleho. Úplne úmyselne sa však jej zakladatelia inšpirovali a odkazujú na tradíciu výroby mydiel z Marseille, ktorých história siaha až do 17. storočia. Jedným z prvých výrobkov COMPAGNIE DE PROVENCE bola moderná verzia tradičného marseilleského mydlá - tekuté mydlo "varené" tradičným spôsobom na báze prírodných olejov.

COMPAGNIE DE PROVENCE je kozmetika s víziou - kladie dôraz na tradíciu, ale v modernej forme, užíva absolútne nezávadné a autentické ingrediencie z regiónu Provence a všetko len podčiarkuje originálne, ale veľmi jednoduché a výstižné balenie jednotlivých produktov - minimalizmus zdôrazňujúce originálny štýl a pôvod.

Rad Version Originale je založená na tradícii a vracia sa doslova ku koreňom - ​​mydlo z Marseille sa varí v kotlíkoch, ako tomu bolo v 17. storočia. Všetky produkty sú zabalené do Elegatné obalov (sklenených alebo plastových) a sú skutočne nádherným darčekom nielen pre ženy, ale aj pre mužov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE