loading

Balzam na suché pery 5 ml

Značka: Holistic | Kód: kHOL004
Holistic Balzam na suché pery 5 ml

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Kozmetiku od značky Holistic tvoria oleje a byliny pochádzajúce z tých najčistejších zdrojov v Európe a byliny zo srdca Českého Švajčiarska. Všetky zložky kozmetiky sú veľmi starostlivo vyberané a spracovávané ručne v manufaktúre. Rovnako ako ostatné holistická kozmetika sa zameriava na harmóniu všetkých častí ľudského bytia, teda tela, duše i mysle. Ošetrovanie pleti sa pre vás stane rituálom, počas ktorého sa hoci na krátky okamih zastavíte a budete sa venovať len sama sebe a svojim myšlienkam.

Zabudnite na suché a popraskané pery. Balzam na suché pery Holistic hydratuje a chráni vaše pery pred bolestivým praskaním. Je vhodný aj pre okolie pier, predovšetkým pre kútiky, ktoré sú náchylné práve na vysúšanie a praskanie.

Ako používať:

Aplikujte na pery podľa potreby. Balzam môžete používať aj na namáhanú pokožku rúk a chodidiel, na stvrdnutú kožu na lakťoch, pätách a kolenách, aj okolo nechtov na zatvrdnutej zádery.

Zloženie:

Balzam obsahuje včelí vosk, slnečnicový olej LZS BIO, silice z ruže damašskej, pupalkový olej, pomarančovú silicu, olej z pšeničných klíčkov LZS, neroliovej silicu, levanduľu, jedľovú silicu, eukalyptovou silicu a citrónovú silicu.

Informacie o značke Holistic

Kozmetika Holistic - V mene tela, mysle aj duše

Kozmetika Holistic je prvý kozmetikou svojho druhu na trhu

. Vychádza z učenia prastarej vednej disciplíny holistiky, ktorá tvrdí, že pre správne fungovanie celku je potreba zosúladiť všetky aspekty ľudskej bytosti - teda telo, myseľ i dušu. Výsledným spojením týchto zásad a najčistejších surovín je unikátny k kosmetika Holistic, ktorá sa vyrába v malej manufaktúre v srdci Slovenského Švajčiarska. V tomto regióne sa tiež pestuje väčšina použitých bylín. Bio oleje, ktoré sú u nás nedostupné, sa nakupujú z najčistejších zdrojov v Európe. Kozmetiky Holistic sa vyrába zásadne malé množstvá podľa prastarých a tajných receptúr. Nepoužívajú sa chemické látky, všetko je čisto prírodný.

Kozmetika s dušou: Holistic

Do kozmetiky sa pridávajú najdôležitejšie ingrediencie, akými sú láska a pozitívnej energie

. Pomáha v tom nielen jednotná filozofia všetkých zamestnancov vo výrobe, ale aj pí-technológie a sila drahých kameňov. Pri skladovaní v priestoroch spoločnosti Vivantis sú výrobky Holistic uchovávané oddelene od ostatného tovaru v špeciálnych boxoch, kde je kozmetika Holistic energeticky chránená energiou drahých kameňov. Kozmetiku pre vás do balíčka pripravujú zamestnanci, ktorí sú poučení o jemnosti a citlivosti výrobkov a sú to nefajčiari. Balíčky s kozmetikou Holistic prepravujeme len v obaloch z prírodných zdrojov

a na ceste sú energeticky chránené, aby nedošlo k ich "znehodnotenie" transportom.

Vyskúšajte produkty Holistic a pokúste sa o návrat ku koreňom vlastného bytia.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE