loading

Balzam po opaľovaní Sun Care(Soothing Balm) 150 ml

Značka: Sebamed | Kód: kSBM045
Sebamed Balzam po opaľovaní Sun Care(Soothing Balm) 150 ml

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Balzam po opaľovaní chladí a upokojuje strsovanou kožu po opaľovaní. Hodnota pH 5,5 podporuje prirodzenú ochranu plášťa kože.

Účinné látky:

  • vitamín E - eliminuje škodlivé voľné radikály,
  • mentol - chladí a upokojuje,
  • bisabol - regeneruje

vlastnosti:

  • revitalizuje,
  • chráni pleť pred starnutím,
  • obnovuje hydrolipidovú rovnováhu,
  • jemná textúra,
  • ľahko sa vstrebáva,

Ako používať:

Aplikujte po opaľovaní na umytú pokožku.

Informacie o značke Sebamed

O histórii Sebamed u

Sebamed sídli v nemeckom Boppardu a bola založená v roku 1952 mladým lekárom a asistentom na dermatologickej klinike Bonnskej univerzity Heinzom Maurerom

. Špecializoval sa liečbou ekzémov a tým vyvinul novú kategóriu kozmetických výrobkov na čistenie a starostlivosť o pleť. Na základe výsledkov klinických testov o účinkoch tenzidov na problematickú pokožku vyvinul čistiaci prostriedok, ktorý bol prispôsobený fyziologickému pH zdravej pokožky - pH 5,5. Sebapharma dokázala, že vie byť úspešná nielen na národnej, ale aj na medzinárodnej úrovni.

 

 

Žiadne výrobky Sebamed neopustí nemeckú továreň, aby boli dermatologicky testované. Kvalita víťazí - od svojho založenia si Sebamed trvalo udržuje tretie miesto v odbore lekárskej starostlivosti o pleť.

Sídlo firmy je v nemeckom Boppardu, Sebapharma však dokázala, že vie byť úspešná nielen na národnej, ale aj na medzinárodnej úrovni. V súčasnosti sa jej výrobky predávajú vo viac ako 60 krajinách po celom svete. To, čo začalo kockou "mydlá", sa veľmi rýchlo vyvinulo v rozsiahle portfólio výrobkov, ktoré zahŕňa viac ako 50 položiek - a ich počet sa stále zvyšuje. Okrem čistiacich kozmetických prostriedkov ponúka osobitná starostlivosť o pleť dodatočnú ochranu. Či už ide o dennú starostlivosť o citlivú pleť, jemnú pokožku bábätiek, alebo vysoké nároky zaťažované pleti - všetky výrobky sú založené na myšlienke stabilizovať prirodzený kyslý ochranný plášť pokožky pomocou pH 5,5.


Priekopník v lekárskej starostlivosti o pleť stále rozhoduje, akým smerom sa vydá jeho spoločnosť. Doktor Maurer pracuje na nových konceptoch lekárskej starostlivosti o pokožku s veľkou vášňou a nadšením. Ani vo veku 88 rokov nezaspal na vavrínoch a stále predstavuje jedného z najúspešnejších nemeckých podnikateľov.

Výrobné filozofia lekárskej kozmetiky Sebamed - prostriedky na umývanie a starostlivosť o pleť, ktoré sa snažia zachovať pH 5,5, aby pleť zostala zdravá - bola potvrdená a zdokumentovaná viac ako 120 vedeckými štúdiami.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE