loading

Balzám na nohy 75 ml

Značka: Weleda | Kód: kWD120
Weleda Balzám na nohy 75 ml
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Nemastný balzám na nohy pokožku chodidiel nielen päsťou, ale zároveň aj posilňuje. Okrem toho vytvára chodidlám príjemné prostredie - reguluje potenie, a tým predchádza nepríjemným následkom hromadiacej sa vlhkosti. Osviežuje unavené a páliace chodidlá a reguluje nadmernú tvorbu zrohovatenej kože.

Aktívne látky:

 • výťažok z myrhy - posilňuje pokožku, ktorá tak ľahšie odoláva tvorbe pľuzgierov,
 • výťažok z nechtíka - pôsobí protizápalovo,
 • včelí vosk - udržuje pokožku hebkú.

Výhody:

 • neobsahuje syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy ani minerálne oleje (parafín či vazelínu),
 • je vhodný tiež pri plesňových postihnutí nôh,
 • má dezodoračné účinky.

Ako používať:

Aplikujte 1 - 2x denne na umytú a dobre vysušenú pokožku nôh.

Zloženie:

voda, alkohol, olivový olej, lanolín, prírodná hlinka, parfum (prírodné éterické oleje), výťažok z myrhy, hydrolyzát včelieho vosku, mydlo z včelieho vosku, výťažok z nechtíka lekárskeho, limonén, linalool, citronellol, geraniol, citral, kumarín

Informacie o značke Weleda

Korene firmy WELEDA siahajú do roku 1914, kedy rakúsky chemik Dr. Oskar Schmiedl zakladá v Dornachu vo Švajčiarsku, neďaleko Bazileja, laboratórium na výrobu rastlinných farieb.

Spoločnosť Weleda je nositeľom ochrannej známky Kontrolované prírodnej kozmetiky (BDIH), ktorú udeľuje každému novému prírodnému kozmetickému produktu po splnení prísnych kritérií medzinárodný inštitút Ecocontrol so sídlom v nemeckom Osterode. Všetky výrobky tejto značky napĺňajú dôležité poslanie, totiž pozerať sa na ľudský organizmus ako na neoddeliteľný celok a prispievať k jeho zdraviu a rovnováhe.

Spoločnosť spolupracuje s ekologickými organizáciami na celom svete a snaží sa tak napĺňať svoj postoj zodpovednosti človeka za prírodu. Výrobky WELEDA nachádzajú na Slovensku spokojných zákazníkov už 75. rokom. Žiadne výrobky značky WELEDA nie sú testované na zvieratách.

Zaujima vás Weleda víac? Podívajte sa na video.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE