loading

Bambucké maslo 200 ml

Značka: Wolfberry | Kód: z56353
Wolfberry Bambucké maslo 200 ml<br /><strong>Bambucké máslo</strong>
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Bambucké maslo 200 ml Wolfberry - surovina pôvodom z rovníkovej Afriky je známa hlavne vďaka svojim blahodárnym účinkom na pokožku. Toto maslo, tak extrémne bohaté na vitamíny a nezmydlovateľná látky, dokáže chrániť, upokojovať a obnovovať pokožku a vlasy. Využitie má tiež pri výrobe liekov a v neposlednom rade pri výrobe kvalitnej čokolády.

Ako používať bambucké maslo
Využitie bambuckého masla je široké. Iste ho poznáte ako extravýživnou masť na telo a tvár. S úspechom ho použijete na vlasy, na pery, ruky, na päty, do kúpeľov či ako masážny prostriedok. A ako ho správne používať? Maslo si v malom množstve vložte do dlaní a zahrejte tak, aby povolilo a mierne sa roztieklo. Až potom ho vtierajte do vlasov, na suchú pokožku, okolo nechtových lôžok, na vrásky i malé kožné ranky. Rýchlo sa vstrebáva. Pomáha tiež pri svrbenie kože, popáleninách od slnka, pri bodnutí hmyzom, bolesti svalov, únave a napätia. Je veľmi dobre znášané citlivou pokožkou.

charakteristika
Bambucké maslo, Shea Butter alebo tiež Karité - táto rýdzo prírodná surovina je tuk extrahovaný zo semien stromu maslovníka afrického (Vitellaria paradoxa, syn. Butyrospermum parkii). Je bohaté na vitamíny A, E, F a ďalšie vitamíny a minerály. Vitamíny A a E prispievajú k upokojeniu, hydratáciu a rovnováhe pokožky. Ďalej poskytuje kožný kolagén. Ten zabraňuje tvorbe vrások a ďalším známkam starnutia. Vitamín F prispieva k ochrane a revitalizácii vlasov a poškodenej pokožky. Podporuje obnovu pleti, zvyšuje krvný obeh a urýchľuje hojenie rán.

zloženie
100% čistej bambucké maslo

skladovanie
Skladujte na tmavom mieste pri teplote od 7 do 15 ° C.

Krajina pôvodu
mimo EÚ

zloženie:

Bambucké máslo
Bambucké máslo
Bambucké maslo
Bambucké maslo

Balenie:

200 ml

Upozornenie:

Pre vonkajšie použitie.
Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.
Skladujte v tme a suchu.

Informacie o značke Wolfberry

Wolfberry sro disponuje skladovými priestormi a výrobnými kapacitami, ktorými prejde ročne viac ako 250 ton kvalitné sušené kustovnice, sušeného ovocia, orieškov, čajov, strukovín, štiav a sirupov, ktoré sa ďalej triedia, balia a spracovávajú.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE