loading

Bambusový zubná kefka extra soft 3

Značka: Goodie | Kód: z58226
Goodie Bambusový zubná kefka extra soft 3
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Bambusový zubná kefka extra soft 3 je 100% prírodný produkt z radu ekologických výrobkov, ktoré nezaťažujú životné prostredie, a vďaka ktorému budú čisté a žiarivé nielen vaše zuby, ale aj vaša karma a karma celej planéty.
Výsledkom používania kefky sú krásne zdravé zuby a ďasná, a to vďaka extra jemným štetinkám z biologicky odbúrateľných prírodných vlákien z bambusovej buničiny bez stôp ftalátov a BPA, ktoré sa dostanú do všetkých miest. Využite potenciál prírody a vymeňte plastové kefky za krásny ekologický zubnú kefku. Balenie kefky je vyrobené z recyklovaného papiera.

Materiál:

100% bambus

Ako používať:

Po každom použití prepláchnite vodou.

Balenie:

bambusový kefka s parametrami:

 • dĺžka kefky: 17 cm,
 • dĺžka vlákna: 11 mm,
 • hrúbka vlákna: 0,13 mm,
 • hustota: 80 vlákien v jednom otvore.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie dentálne pomôcky .

Informacie o značke Goodie

Značka Goodie v súlade so svojím heslom "Good Karma products" verí, že príroda ponúka všetko, čo potrebujeme pre udržanie najlepší psychickej i fyzickej kondície. Goodie ponúka čisté prírodné potraviny, moderný funkčný superpotraviny, kvalitné doplnky pre športovcov bez chemikálií, kozmetiku bez parabénov, farbív či geneticky modifikovaných zložiek, prírodné ekologické doplnky ku kozmetickému využitie alebo do domácnosti. Značka sa vyhýba konvenčné priemyselné veľkovýrobe, ktorá degraduje prírodu a jej potenciál, a prináša alternatívu, ako sa o seba a svoje okolie starať bez zbytočnej záťaže a nežiaducich vedľajších účinkov.

KONTAKT: Taska CZ sro, Korunní 2569/108, 101 00 Praha.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE