loading

Bambusové utierky 20 ks

Značka: Ecoegg | Kód: z55466
Ecoegg Bambusové utierky 20 ks
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Bambusové utierky plne nahrádzajú bežné drahé papierové utierky. Sú opakovane použiteľné - jednoducho ich vyperte, usušte a použite znova.
Bambusové utierky sú vyrobené z organického bambusu, sú mimoriadne pevné a extra absorpčné. Bambus je jednou z najviac absorpčných prírodných látok. Saje až 10x viac ako bežný kuchynský papier.

Ako používať:

Používajte ich vlhké alebo suché, sú vhodné na akúkoľvek rozliatu tekutinu, špinu, bežné čistenie, utieranie prachu, leštenie alebo umývanie podlahy. Nikdy nepoškriabu a nezanechávajú žiadne vlákna. Používajte ich opakovane - znovu a znovu. Jednoducho je vyperiete, usušíte a znova použijete. Praním utierky ešte viac zmäknú a zvýši sa ich absorpčnú schopnosť. Takže v tejto jedinej úlohe získate utierky až na 1700 použití. Výrazne ušetríte peniaze a navyše urobíte aj niečo pozitívne pre naše životné prostredie.

Balenie:

20 ks (až 85 použití)

Upozornenie:

Môžete ich prať aj v práčke na maximálnu teplotu 40 oC, ale nepoužívajte aviváž. Usušte na vzduchu, nepoužívajte sušičku bielizne.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie produkty na upratovanie .

Informacie o značke Ecoegg

KONTAKT: BZS sro, Stromová 17, Bratislava 831 01.

Zaujima vás Ecoegg víac? Podívajte sa na video.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE