loading

Banánový olej za studena lisovaný 100 ml

Značka: Renovality | Kód: z49899
Renovality Banánový olej za studena lisovaný 100 ml

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Banánový olej patrí medzi luxusné kozmetické oleje pre každý typ pleti.

Banánový olej so sladkou vôňou má priaznivý vplyv na pokožku a vlasy, pretože ovplyvňuje stavbu kolagénu, čím udržuje elasticitu pokožky. Banánový olej zabraňuje ďalšej tvorbe vrások a jemných liniek. Pokožka má potom jemnejší a mladší vzhľad. Výborné sú aj jeho hydratačné schopnosti.

 

Značka Renovality používa na balenie rastlinných olejov fialové sklo, ktoré zaručuje bioaktívnych stálosť prípravkov. Vplyv svetla vždy urýchľuje proces molekulárneho rozpadu prírodných produktov. Fialové sklo funguje ako prirodzený filter, ktorý chráni a zlepšuje kvalitu olejov.

Rostlinné oleje Renovalityčisto prírodného pôvodu, lisované za studena zo starostlivo vybraných rástla, čo zaručuje ich perfektnú kvalitu. Obsahujú najvyššie množstvo bioaktívnych látok. Oleje Renovality sa výborne vstrebávajú, neobsahujú minerálne oleje, syntetické látky, konzervanty alebo farbivá.

Zloženie:

Musa sapientum (banán) fruit, Triticum vulgare germ oil

Ako používať:

Používajte denne na pokožku alebo pleť. Ideálneho výsledku dosiahnete pri nočnej aplikácii po odlíčení pokožky. Kvapkadlom odoberte z fľaštičky požadované množstvo oleja do dlane ruky, prehrejte v dlani a potom aplikujte na pleť. Votrite do kože.

V prípade použitia ako vlasového tonika masírujte olejom pokožku hlavy a potom votrite do vlasov po celej dĺžke, zabaľte do uteráka a nechajte 10 minút pôsobiť, potom opláchnite.

Balenie:

100 ml s pipetkou

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie pleťovú kozmetiku .

Informacie o značke Renovality

Renovality je 100% prírodná česká kozmetika. Jej moto je: Rostlinné oleje sú ako rastlinné zlato. Tak sa k nim tiež chováme ... Oleje Renovality majú čistý prírodný pôvod. Sú lisované za studena iba zo starostlivo vybraných rastlín, čo zaručuje aj ich perfektnú kvalitu. Obsahujú najvyššie možné množstvo bioaktívnych látok. Oleje sa výborne vstrebávajú. Značka Renovality nepridáva do svojich olejov žiadne minerálne oleje, syntetické látky, konzervanty alebo farbivá. K balenie olejov používa táto značka to najlepšie fialové sklo, ktoré zaručuje bioaktívne stálosť výrobkov. Vplyv svetla vždy urýchľuje proces molekulárnej rozpadu prírodných produktov. Fialové sklo tak funguje ako prirodzený filter, ktorý chráni a zlepšuje kvalitu olejov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
11.09.2017
Banánový olej som dostala od kamarátky a bola som nadšená. Obdarovala som tiež kamarátky a všetky boli nadšené. Jedným slovom super.
100%

25.05.2019
Pre: Krásne vonia, úžasná jemna plet
100%

25.05.2019
Pre: jemne sladká vôňa, hydratuje pleť
HORE