loading

Barny`s Triple blend EXTRA silný 200 g

Značka: Barny´s | Kód: z57123 | Doplnok stravy
Barny´s Barny`s Triple blend EXTRA silný 200 g
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prípravok Barny Triple blend EXTRA silný je päťhviezdičkový produkt pre normálnu činnosť kĺbov, pretože obsahuje kombináciu chondroprotektívnych látok glukosamín sulfát, chondroitín sulfát a MSM.

Prírodný prípravok Barny´s Triple blend EXTRA silný, ktorý z dôvodu zachovania kvality prípravku nie je obohatený o farbivá ani konzervačné látky, obsahuje kombináciu chondroprotektívnych látok - glukosamín sulfátu a chondroitín sulfátu, látky MSM a kolagénov z bezpečného prírodného zdroja. Tieto látky prirodzene tvoria štruktúru kĺbovej chrupavky, kolagén typu I je súčasťou väziva a MSM - zdroj organicky viazanej síry.

Do prípravku Barny´s Triple blend EXTRA silný je pridávaný prírodný jablkový pektín, ktorého farba je premenná z bielej farby na svetle hnedú. Z toho dôvodu sa môže líšiť aj farba prášku v tomto lieku. Zmenou farby nie je nijak kvalita ani kvantita aktívnych látok dotknutá.

Zloženie v 1 odmerke (4,5 g):

1565 mg  Glukosamín sulfát
 • Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
 • Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy
 • Prispieva k správnej funkcii psychiky
 • Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
 • Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
 • Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
 • Ak je v jednej dávke aspoň 9 mg vitamínu C, tak možno tvrdiť:
 • Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev
 • Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí
 • Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek
 • Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu ďasien
 • Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kože
 • Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu zubov
 • Prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E
 • Zvyšuje vstrebávanie železa
 • Prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom

Prídavné látky:

jablčný pektín

Dávkovanie:

Užívajte 1 odmerku denne rozmiešanú v pohári vody a dochuťte citrónovou šťavou. Ďalšou možnosťou užívania je rozmiešať jednu odmerku v ochutenom jogurte.

Balenie:

200 g (sypký prášok) dávka na 44 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na kĺby .

Informacie o značke Barny´s

BARNY'S je pôvodný kanadská spoločnosť, ktorá v SR pôsobí od roku 1997 prostredníctvom divízie biopoľa GN. Až do roku 2004 všetku produkciu predávali pod značkou Proenzi a je dodnes známe, že v tej dobe to bola najviac rešpektovaná značka v danom segmente. Od roku 2004 sa naplno začali venovať produktovej rade Barny '. V súčasnosti taktiež spolupracujú na vývoji a výrobe nutraceutík s medzinárodnou farmaceutickou spoločnosťou, ich dodávatelia a finálne výrobky musia spĺňať farmaceutický štandard a farmaceutickú normu GMP.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


80%
Hodnotenie
11.03.2019
Produkt Barnys Triple blend už užívam nepretržite dlhšiu dobu, mám už 2. balenia, a som veľmi spokojná s jeho účinkom. Boleli ma kĺby a teraz som bez ťažkostí. Presne ako je napísané na etikete čím horšie chutí, tým viac pomáha. Som naozaj spokojná. Majte sa krásne zdravie Míla
09.03.2019
Úplná spokojnosť. Bolesť kolena ustúpila, produkt užívam každý druhý deň. Už som si u Vás kúpil druhé balenie.
09.03.2019
Zhruba po mesiaci užívania Barny´s Triple blend EXTRA sa začali prejavovať účinky, z väčšej časti ustúpili bolesti "opotrebovaného ramena" (syndróm manžety rotátora). S pozdravom Pavel
12.07.2018
Užívam už paté balenie produktu Barny´s Triple blend EXTRA silný a som veľmi spokojný, na kolená je to jediný prípravok čo ma pomáha.
19.01.2018
Barny´s Triple blend EXTRA účinkuje dobre, tak do dvoch hodín bolesť ustupuje a je to čím ďalej lepšie, ale musí sa užívať pravidelne.
HORE