loading

Batoh + Beta Glukán FORTE + Sibírska jedľa

Značka: Pharma Activ | Kód: z56186
Pharma Activ Batoh + Beta Glukán FORTE + Sibírska jedľa
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Darčekový balíček obsahuje Batoh Imunita + Beta Glukán FORTE 60 tabliet + Sibírska jedľa 50 ml.

Beta Glukan Forte 60 tablet

Beta Glukán Forte je doplnok stravy dodávajúci ku každodennej strave beta glukán, vitamín C a zinok. Vitamín C a zinok majú priaznivý vplyv na správnu funkciu imunitného systému. Napomáhajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom, čím udržujú organizmus v dobrej kondícii.

Dávkovanie: Užívajte 2 kapsule 1x denne pred jedlom. Zapiť pohárom vody. / 2 kapsule 1x denne pred jedlom. Zapiť pohárom vody.

Zloženie (v prepočte na dennú dávku 2 kapsule 858mg): Beta glukán 680 mg, kyselina L-askorbová (vitamín C) 120 mg (150% *), laktát zinočnatý 52 mg obsahuje 12 mg zinku (120% *), protihrudkujúca látka: stearan horecnatý 4,26 mg, želatína (obal kapsule) 1,5mg. / *% Referenčných príjmov. /

Sibiřská jedle olej 50 ml

Olej zo sibírskej jedle priaznivo pôsobí na správnu funkciu horných ciest dýchacích a imunitného systému. Je spoľahlivým spojencom v obdobiach striedanie počasí, ktorá nepriaznivo ovplyvňujú naše zdravie.

Dávkovanie: Dospelí užívajte 1 až 5 kvapiek na lyžičke šťavy alebo medu raz denne. Maximálna denná dávka je 5 kvapiek (tj. 250 mg).

Zloženie: 100% olej zo sibírskej jedle bielej (Abies sibirica) s obsahom min. 20% bornylacetáte. Prírodný produkt získaný metódou destilácie s vodnou parou.

Informacie o značke Pharma Activ

Spoločnosť PHARMA ACTIV udelila nášmu internetovému obchodu prozdravi.cz kvalitatívne zlatú pečať , ktorú sme získali ako jediný predajca v SR.

Firma PHARMA ACTIV využíva skúsenosti siahajúcou mnoho storočí do minulosti. Pomocou pokročilej technológie a na základe dávnych tradícií prírodnej medicíny hľadáme najúčinnejšie spôsoby ochrany zdravia. Vďaka vedomostiam mnohých generácií vedcov z celého sveta sa učíme ako najlepšie ovplyvňovať ľudský organizmus tak, aby aj moderní ľudia mohli dosiahnuť harmóniu medzi svojím životom a prácou. S ohľadom na požiadavky každodenného životného rytmu našich zákazníkov je našou úlohou a snahou nájdenie prirodzené cesty k získaniu pokoja a sily, čiže zdravého a šťastného života.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
21.06.2017
Beta Glukán Forte sa mne i celej mojej rodine veľmi osvedčil pri prvých príznakoch nachladnutia a tiež k rýchlejšiemu uzdraveniu. Rhodiola Bio Essence mi pomáha proti stresu a proti napätiu, treba pri hormonálnych nerovnostiach pri PMS alebo na upokojenie po náročnom dni v práci.
21.06.2017
S produktom Beta Glukán Forte som veľmi spokojný, užívam ho denne už od r. 2005 a za tú dobu som sa presvedčil o tom, že vďaka vysokej koncentrácii a čistote pomáha zvyšovať moju imunitu. Do r. 2005 som býval často chorý, večne prechladnutý, po r. 2005 sa mi choroby a prechladnutia vyhýbajú oblúkom. Moje imunita (makrofágy) si s nimi dokážu poradiť aj bez liekov a antibiotík.
06.10.2016
S produktom Beta Glukán Forte s vitamínom C a zinkom som bola veľmi spokojná. Verím, že ma ochránil pred tohtoročné chrípkovú epidémií. Ďakujem.
05.10.2016
Beta Glukán Forte užívame s manželom a dcérou každý deň a zatiaľ sme celú zimu vydržali a nechytili žiadnu chrípku. Verím, že je to čiastočne aj posilnením imunity týmto liekom.
06.01.2015

Betaglukán užívam už tri roky. Musím povedať, že som veľmi spokojná, pretože nie som vôbec prechladnutá. Keď náhodou chytím virózu, tak prebieha o 60% lepšie, nie tak silno. S výrobkom Beta glukán Forte som spokojná, odporučila som ho dcére, ktorá ho užíva cez rok a nebýva tak často prechladnutá.

HORE