loading

Bavlněný pytlík na pečivo (L)

Značka: Český západ | Kód: z56191
Český západ Bavlněný pytlík na pečivo (L)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Praktický bavlnený vrecúško na pečivo s krásnym potlačou od Českého západu má dve šnúrky, s ktorými ho rýchlo uzavrite ao žiadnu pečenú dobrotu tak neprídete. Pečivo v ňom môžete doma aj uchovávať a vydržia vám o niečo dlhšie čerstvé. Vrecúško má široké dno, takže po naplnení dobre stojí. Zmestí sa vám do neho polka chleba alebo až 16 rožkov. Je možné ho prať v práčke na 60 ° C.
Rozmer - 29 x 43 cm

Zloženie:

bavlna prírodné farby, šnúrka z bavlny

Balenie:

veľkosť L

Informacie o značke Český západ

Všeobecne prospešná spoločnosť Český západ pôsobí v sociálne vylúčených, prevažne rómskych lokalitách na Toužimský a tepelskej v Karlovarskom kraji. Zaoberá sa vzdelávaním, sociálnymi službami, poradenstvom, voľnočasovými aktivitami a tvorbou v keramických dínách. Z týchto dielní vychádza ručne vyrábané tašky a vrecká.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
100%

24.01.2020
HORE