loading

BCAA 500 STAR 60 kapsúl

Značka: Starlife | Kód: z367 | Doplnok stravy
Starlife BCAA 500 STAR 60 kapsúl
Zľava 43%
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

BCAA 500 STAR (Branched Chain Amino Acids) obsahuje aminokyseliny valín, leucín a izoleucín, ktoré patria medzi esenciálne aminokyseliny. Ľudský organizmus si ich nedokáže vytvoriť sám, preto musia byť dodávané v strave a v doplnkoch stravy.

Zloženie v 1 kapsuli:

Prídavné látky:

ryžová múčka, stearan horečnatý, oxid kremičitý, želatínová kapsula

Dávkovanie:

Užívajte 4 kapsule denne, deti od 3 rokov 1 kapsulu denne, športovci až 10 kapsúl denne. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 15 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Je potrebné dbať na zvýšenú opatrnosť u osôb so sklonom k ​​hypoglykémii alebo pri diéte s obmedzením sacharidov v strave. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme. Krajina pôvodu USA.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie aminokyseliny .

Informacie o značke Starlife

Filozofiou spoločnosti STARLIFE je ponúknuť ľuďom zdravšiu a kvalitnejšiu cestu životom. Zakladateľom a majiteľom spoločnosti STARLIFE je Robert Změlík, olympijský víťaz v desaťboji z Barcelony, ktorý sa na základe vlastných úspešných skúseností rozhodol vytvoriť široký sortiment účinných doplnkov stravy. Produkty sú určené pre každého, kto si chce udržať dobrú kondíciu, silu a vytrvalosť, kto si chce cielene uchovať skvelé zdravie a zlepšiť životný štýl sebe aj svojim blízkym. Špičková kvalita produktov spoločnosti Starlife je založená na unikátnej technológii spracovania, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť obsiahnutých látok (92-95%). Pre tieto produkty je charakteristická vysoká účinnosť bez nežiaducich vedľajších účinkov a rýchly nástup účinkov. Na užívanie produktov nevzniká návyk. S pomocou produktov spoločnosti STARLIFE dokáže ľudský organizmus dosiahnuť harmóniu vo všetkých troch oblastiach - fyzickej, psychickej a emocionálnej. Základná rada produktov je zložená z prírodných ingrediencií, ktorých dokonalá vyváženosť bola overená storočnými skúsenosťami filozofie čínskej dynastie Ming a umocnená východnými múdrosťou, s poznatkami najnovších vedeckých štúdií. Účinky produktov sú dlhotrvajúce a pretrvávajú aj po skončení ich užívania. Užívaním produktov spoločnosti STARLIFE sa organizmus doslova nabíja energiou.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
18.11.2009
Prípravok BCAA 500 som u Vás zakúpila pre otecka, ktorý trpí cirhózou pečene typu C a už sa u neho prejavuje hepatálnej encefalopatie (jedná sa o zasiahnutí mozgu nadmerným množstvom amoniaku v tele, nedokáže odbúravať bielkoviny). Prejavovalo sa to u neho apatiou, dezorientáciou v priestore atď. Musím povedať, že po užívaní lieku BCAA 500 došlo k potlačeniu týchto príznakov a teda aj k zlepšeniu zdravotného stavu.
18.11.2009

Dobrý deň, s produktom BCAA 500 som bol veľmi spokojný a výsledky boli okamžite poznať. Prípravok som si zakúpil na nárast svalovej hmoty po cvičení. Prajem vám krásny deň a teším sa na ďalší nákup vo vašej spoločnosti.

18.11.2009
Dobrý deň, prípravok BCAA 500 som kúpila pre svojho syna, ktorý hrá futbal a mal problémy s natiahnutým svalom na lýtku. Potreboval nejaký prípravok k rýchlo regenerácii svalov, aby opäť mohol hrať futbal. Na môj dotaz, či mu prípravok pomáha proti bolesti, odpovedal, že zrejme áno, pretože v súčasnej dobe bolesti pominuli.
HORE