loading

Bebutter Bio bambucké máslo CITRONOVÁ TRÁVA 75 ml CPK bio

Značka: Bebutter | Kód: z58781
Bebutter Bebutter Bio bambucké máslo CITRONOVÁ TRÁVA 75 ml CPK bio
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Bebutter Bio bambucké maslo CITRONOVÁ TRÁVA je vyživujúci tuhý telový balzam s výraznou osviežujúcou vôňou pre jemnú, pružnú a vláčnu pokožku. Medovkový extrakt a esenciálne oleje podporujú prekrvenie a prehriatie pokožky, osviežujú. Balzam je vhodný na uvoľnenie svalov po fyzickej námahe a tiež pri pocite unavených a ťažkých nôh. Vďaka praktickej aplikačnej forme sa balzam ľahko nanáša a ľahko rozotiera.

Medovkový extrakt - Pôsobí antisepticky, protizápalovo, zlepšuje cirkuláciu krvi a vykazuje mierne sťahujúce účinky. Býva doporučovaný k starostlivosti o šupinatú, citlivú pokožku.

Mätový esenciálny olej - Podporuje koncentráciu, osvieženie a posilňuje psychiku. Pokožku osviežuje a zahrieva. Pôsobí priaznivo pri nádche a prechladnutí.

Esenciálny olej z citrónovej trávy - Zbavuje stresu, povzbudzuje a posilňuje organizmus. Na koži má antiseptické a protivírusové účinky, pôsobí priaznivo pri svalovej únave a opuchoch.

Rozmarínový esenciálny olej - Silne stimuluje pri únave, posilňuje koncentráciu, podporuje cirkuláciu krvi a zvyšuje krvný tlak. Využíva sa k prekrveniu a prehriatie svalov.

Zloženie:

Bio bambucké maslo, kokosový olej, včelí vosk biely, candelilový vosk z rastliny Euphorbia Cerifera, sójový olej, extrakt z medovky lekárskej, karnaubský vosk z rastliny Copernicia Prunifera, esenciálny olej z citrónovej trávy, esenciálny olej z mäty kučeravej, esenciálny olej z rozmarínu lekárskeho vitamín E, Citral, Geraniol, Limonene, Linalool.

Prídavné látky:

Neobsahuje vodu, farbivá, parfumy, konzervanty, esenciálne oleje, ropné produkty.

Ako používať:

Použitie: Nanášajte na pokožku celého tela podľa potreby, jemne rozotrite.

Balenie:

75 ml

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie Bambucké maslo.

Informacie o značke Bebutter

Bebutter je kozmetická rada českej firmy Aromatica. V AROMATICA, rodinnej firme, sa od roku 1992 venujeme vývoju bylinných produktov, hlavne mastí, liehových bylinných tinktúr a bylinných sirupov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE