loading

Beta Glukán 1,3 / 1,6 D, 60 kapslí

Značka: Pharma Activ | Kód: z60090 | Doplnok stravy
Pharma Activ Beta Glukán 1,3 / 1,6 D, 60 kapslí
Novinka
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Novinka
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Beta Glukán 1,3 / 1,6D je doplnok stravy, ktorý dodáva ku každodennej strave beta-glukán.

Zloženie v 2 kapsulách

:

 • Prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Tvrdenie sa môže používať len v prípade potraviny, ktoré obsahujú najmenej 8 g vlákniny bohatej na arabinoxylán (AX) vyrobené z endospermu pšenice (najmenej 60% hmotnosti AX) na 100 g využiteľných sacharidov v kvantifikovanej porcii ako súčasti jedla. Aby bolo možné toto tvrdenie, spotrebiteľ musí byť informovaný, že priaznivý účinok sa dosiahne konzumáciou vlákniny bohatej na arabinoxylán (AX) vyrobené z endospermu pšenice ako súčasti jedla.

Prídavné látky:

maltodextrín (plnivo), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), želatína (obal kapsule)

Dávkovanie:

Užívajte 2 kapsule denne pred jedlom, zapite pohárom vody.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy užívajú po dohode s lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Nezabudnite, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zabezpečia správne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu. Skladovanie: Skladujte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným svetlom.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s beta glukánom .

Informacie o značke Pharma Activ

Spoločnosť PHARMA ACTIV udelila nášmu internetovému obchodu prozdravi.cz kvalitatívne zlatú pečať , ktorú sme získali ako jediný predajca v SR.

Firma PHARMA ACTIV využíva skúsenosti siahajúcou mnoho storočí do minulosti. Pomocou pokročilej technológie a na základe dávnych tradícií prírodnej medicíny hľadáme najúčinnejšie spôsoby ochrany zdravia. Vďaka vedomostiam mnohých generácií vedcov z celého sveta sa učíme ako najlepšie ovplyvňovať ľudský organizmus tak, aby aj moderní ľudia mohli dosiahnuť harmóniu medzi svojím životom a prácou. S ohľadom na požiadavky každodenného životného rytmu našich zákazníkov je našou úlohou a snahou nájdenie prirodzené cesty k získaniu pokoja a sily, čiže zdravého a šťastného života.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
15.10.2013

Beta glukán už som raz užívala a moc mi pomohol.

11.09.2013

Betaglukány užívam pravidelne. Nechcem to zakríknuť, ale naozaj sa mi vyhýbajú virózy, angíny aj chrípky. Skúšala som aj lacnejšie Betaglukan od českej firmy, ale ten nemal taký účinok.

11.09.2013

Beta glukán je ideálny pre posilnenie imunity, najmä pred nadchádzajúcim jeseňou.

17.06.2013

Po prvom ožarovanie ma mali vyzerať vlasy, ale vďaka užívanie Beta glukánu zatiaľ nič.

27.05.2013

Beta glukán užívam už dlhú dobu, nie však pravidelne, iba nárazovo a môžem potvrdiť, že v zimnom období netrpím na chrípky. Odporúčam celej mojej rodine.

HORE