loading

Beta Glukán Forte 1 + 1 60 tabliet + Cranvita 500 ml

Značka: Pharma Activ | Kód: z58999 | Doplnok stravy
Pharma Activ Beta Glukán Forte 1 + 1 60 tabliet + Cranvita 500 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Beta Glukán Forte vitamín C a zinok má priaznivý vplyv na správnu funkciu imunitného systému. Napomáhajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom, čím udržujú organizmus v dobrej kondícii. Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú správnu funkciu organizmu a zachovanie dobrej kondície.

Cranvita je bez pridaného cukru a sladidiel. Podporuje správnu funkciu močového ústrojenstva. Cranvita je doplnkom stravy, ktorý obsahuje šťavu z brusníc s pridaním výťažku z koreňa petržlenu. Šťava je získavaná zo špeciálne vyberaných plodu brusnice veľkoplodej (Vaccinium macrocarpon). Pridaný výťažok z koreňa petržlenu záhradný (Petroselinum sativum) má priaznivý vplyv na správnu funkciu obličiek. Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú správnu funkciu organizmu a zachovanie dobrej kondície. Vhodné pre vegetariánov a vegánov.

Zloženie:

 • Beta Glukán Forte: Odporúčaná denná dávka 2 kapsule obsahuje: beta-glukán 1,3 / 1,6D 340 mg, vitamín C 60 mg (75%) *, zinok 9 mg (90%) *. *% Referenčnej hodnoty príjmu.
 • Cranvita zloženie v prepočte na dennú dávku 30ml: šťava z plodov brusnice veľkoplodej (Vaccinium macrocarpon) 29,82ml, výťažok z koreňa petržlenu záhradný (Petroselinum sativum) * 180 mg. Vyrobené zo zahustené šťavy. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Dávkovanie:

 • Beta Glukán Forte: Užívajte 1 kapsulu 1 až 2 krát denne pred jedlom. Zapite pohárom vody.
 • Cranvita: Dospelí užívajte: 30 ml (2 lyžice) denne. Deti od 3 rokov užívajte: 15 ml (1 lyžica) denne. Pred použitím potraste.

Balenie:

 • Beta Glukán Forte: 60 tabliet + 60 tabliet
 • Cranvita 500 ml

Upozornenie:

 • Beta Glukán Forte: Nie je určené deťom. Tehotné a dojčiace ženy užívajú po dohode s lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu.
 • Cranvita Doplnok stravy nie je určený deťom do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy užívajú po dohode s lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie produkty s brusnicami a zinkom .

Informacie o značke Pharma Activ

Spoločnosť PHARMA ACTIV udelila nášmu internetovému obchodu prozdravi.cz kvalitatívne zlatú pečať , ktorú sme získali ako jediný predajca v SR.

Firma PHARMA ACTIV využíva skúsenosti siahajúcou mnoho storočí do minulosti. Pomocou pokročilej technológie a na základe dávnych tradícií prírodnej medicíny hľadáme najúčinnejšie spôsoby ochrany zdravia. Vďaka vedomostiam mnohých generácií vedcov z celého sveta sa učíme ako najlepšie ovplyvňovať ľudský organizmus tak, aby aj moderní ľudia mohli dosiahnuť harmóniu medzi svojím životom a prácou. S ohľadom na požiadavky každodenného životného rytmu našich zákazníkov je našou úlohou a snahou nájdenie prirodzené cesty k získaniu pokoja a sily, čiže zdravého a šťastného života.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
21.06.2017
Beta Glukán Forte sa mne i celej mojej rodine veľmi osvedčil pri prvých príznakoch nachladnutia a tiež k rýchlejšiemu uzdraveniu. Rhodiola Bio Essence mi pomáha proti stresu a proti napätiu, treba pri hormonálnych nerovnostiach pri PMS alebo na upokojenie po náročnom dni v práci.
21.06.2017
S produktom Beta Glukán Forte som veľmi spokojný, užívam ho denne už od r. 2005 a za tú dobu som sa presvedčil o tom, že vďaka vysokej koncentrácii a čistote pomáha zvyšovať moju imunitu. Do r. 2005 som býval často chorý, večne prechladnutý, po r. 2005 sa mi choroby a prechladnutia vyhýbajú oblúkom. Moje imunita (makrofágy) si s nimi dokážu poradiť aj bez liekov a antibiotík.
06.10.2016
S produktom Beta Glukán Forte s vitamínom C a zinkom som bola veľmi spokojná. Verím, že ma ochránil pred tohtoročné chrípkovú epidémií. Ďakujem.
05.10.2016
Beta Glukán Forte užívame s manželom a dcérou každý deň a zatiaľ sme celú zimu vydržali a nechytili žiadnu chrípku. Verím, že je to čiastočne aj posilnením imunity týmto liekom.
06.01.2015

Betaglukán užívam už tri roky. Musím povedať, že som veľmi spokojná, pretože nie som vôbec prechladnutá. Keď náhodou chytím virózu, tak prebieha o 60% lepšie, nie tak silno. S výrobkom Beta glukán Forte som spokojná, odporučila som ho dcére, ktorá ho užíva cez rok a nebýva tak často prechladnutá.

HORE