loading

Beta karotén 60 tob

Značka: Unios Pharma | Kód: z244 | Doplnok stravy
Unios Pharma Beta karotén 60 tob
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Beta karotén je provitamín, ktorý sa v tele mení na vitamín A. Patrí medzi antioxidanty.

Zloženie v 1 kapsule:

prídavné látky:

slnečnicový olej, biely včelí vosk, želatína, glycerol, čistá voda, červený oxid železitý a žltý oxid železitý (farbivá)

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

balenie:

60 kapsúl - dávka na 2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov a osoby alergické na včelie produkty. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C v uzavretom obale.

Ďalšie oznámenie:

Pre väčšiu intenzitu opálenia odporúčame kombinovať s prípravkom FitMe Slim & Sun 100 tob.

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s beta karoténom a ďalšie antioxidanty .

Informacie o značke Unios Pharma

Spoločnosť UNIOS PHARMA sro. bola založená v roku 1993. Vo svojich začiatkoch sa zameriavala len na dovoz vitamínových prípravkov od kanadskej firmy Trophic. Vďaka spolupráci s ďalšími spoločnosťami z USA a Kanady bola ponuka prípravkov postupne rozširovaná. Následne bol sortiment z väčšej časti už ale zameriavania na voľne balené tablety, ktoré boli plnené do liekoviek v SR. Prípravky sú podľa vlastných receptúr vyrábané naďalej v Kanade, USA a už aj v ČR. Zloženie a účinky každého prípravku sú konzultované s príslušnými odborníkmi v týchto krajinách a predovšetkým v SR tak, aby zodpovedali požiadavkám na zdravú výživu našej populácie. Spoločnosť sa naďalej zameriava na výrobu, balenie a distribúciu vitamínových prípravkov-doplnkov stravy pre športovcov aj široký okruh bežných spotrebiteľov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


87%
Hodnotenie
08.09.2014

Beta karotén som užívala kvôli očakávanému pobytu pri mori a snáď svoj účel - ochranu pokožky pred škodlivým pôsobením slnka - splnil. Panthenol 10% Swiss PREMIUM som kúpila za tým istým účelom, začala som ho používať už pred odchodom a musím povedať, že je jedným slovom skvelé. Telové mlieko sa výborne rozotiera, je ľahké a dobre sa vstrebáva. Povedala by som, že svedčí mojej pokožke nielen po opaľovaní a má navyše úžasnú vôňu. Určite si zaobstarám po spotrebovaní ďalšie.

29.07.2014

S Jablčnú vlákninou som bola veľmi spokojná, plne ma zasýtili a už som nemala chuť na zbytočné jedlo. Vďaka Panthenolu 40 mg Forte mám pevnejšie nechty a Beta karotén používam preto, že žijem na Sicílii. Neustále som vystavená silnému slnku a ani raz som sa nespálila. Donna Hair Forte je najlepší doplnok, aký som kedy vyzkoušla. O veľa mi povyrástli vlasy a sú pevné a silné. FitMe Slim & Sun je dobrý na pekné opálenie. Kombinujem s Beta karoténom, tak úplne presne neviem, ktorý je lepší a funguje lepšie.

26.06.2014

Produkty Rakytník rešetliakový , Beta karotén a Hliva ustricová užívam dlhodobo, som s nimi spokojný.

16.06.2014

B-komplex + vitamín C a Beta karotén si kupujem každý rok. B-komplex mi pomáha proti kliešťom. Mám 2 psy, ktoré každodenne vencovité v lúkach a tu je výskyt kliešťov zákonitý. Ešte sa ma žiadne nechytilo, čo nemôžem povedať o psoch. Beta karotén užívam už 3 roky vždy v čase, keď sa začínam opaľovať na slniečku a zdá sa mi, že ľahšie hnedne a nespaľuje sa tak ako pred tým.

05.05.2014

Beta karotén je pozitívny pred dovolenku na slnku. Osvedčuje sa pravidelná konzumácia pred letom.

HORE