loading

Bifolac Forte 30 pastiliek

Značka: OnaPharm | Kód: z60691 | Doplnok stravy
OnaPharm Bifolac Forte 30 pastiliek
Novinka
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Novinka
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Bifolac Forte moderné probiotikum s tromi starostlivo vybranými črevnými kmene, vrátane Lactobacillus rhamnosus GG. Vhodné aj po použití antibiotík.

Bifolac Forte Veľmi rýchlo obnoví silno poškodenú črevnú mikroflóru a navráti tráviacemu systému jeho normálne funkcie. Živé organizmy sú chránené pred kyslým prostredím žalúdka, čím je zaručené ich cielený uvoľňovania v mieste, kde je to potrebné - v črevách.

vlastnosti:

 • obsahuje živé mliečne baktérie
 • vysoká koncentrácia 11 probiotík
 • kapsule pre ProTarget ™ zabezpečí postupné uvoľnenie probiotiká

Složení:

Dávkovanie:

Užívajte 1x denne 1 kapsulu. Zapite dostatočným množstvom tekutín.

Balenie:

30 pastiliek

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené deťom ani mladistvým. Tehotné a dojčiace ženy užívajú iba na odporúčanie lekára. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie doplnky stravy pre normálnu činnosť čriev.

Informacie o značke OnaPharm

KONTAKT: OnaPharm , sro, Nová cesta 1550/17, 140 00 Praha - Michle.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE