loading

Bilberry 5000 mg 100 kapsúl

Značka: Australian Remedy | Kód: z46950
Australian Remedy Bilberry 5000 mg 100 kapsúl
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

V prípravku Bilberry 5000 mg je v každej kapsuli nevídaná koncentrácia čučoriedok.

U čučoriedok bol preukázaný veľmi silný blahodarný účinok na podporu videnia a ochranu zraku. Obsahuje rovnako ako brusnice množstvo antokyanidíny - bioflavonoidov.

 

Obsiahnutý extrakt 100: 1 je v ekvivalente zodpovedajúcemu množstvo čučoriedok v čerstvom stave 5000 mg.

Zloženie v 1 kapsuli:

 • antioxidant
 • Normálna činnosť cievnej sústavy
 • Normálna činnosť cievnej sústavy
 • ťažké nohy
 • Normálny stav zraku

Prídavné látky:

sójový olej (protihrudkujúca látka), včelí vosk (leštiaca látka), kokosový olej, lecitín (antioxidant), oxid titaničitý (farbivo), oxid železitý (farbivo), želatína, glycerol (zahusťovadlo), voda

Dávkovanie:

Dospelí a deti nad 12 rokov užívajú 1-2 kapsule denne pred jedlom.

Balenie:

100 kapsúl - dávka na 1,5-3 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Neobsahuje obilniny, kvasnice, lepok, laktózu, orechy, cukor, pšenicu, mliečne zložky, vaječné zložky, aróma, umelé farbivá a konzervanty. Krajina pôvodu Austrálie.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie produkty s Čučoriedka obyčajná a prípravky na zrak .

Informacie o značke Australian Remedy

Spoločnosť AUSTRALIAN REMEDY je výhradným dovozcom a predajcom prírodných produktov renomovaného austrálskeho výrobcu pre celú Európsku Úniu. AUSTRALIAN REMEDY má vo svojej ponuke veľmi kvalitné 100% prírodné produkty, ktoré sa vyznačujú mimoriadne vysokými koncentráciami účinných látok, ktoré ostatní produkty na trhu neponúkajú. AUSTRALIAN REMEDY vám ponúka komplexný program vybraných produktov - prírodných doplnkov stravy, ktoré pomáhajú pri najčastejších zdravotných ťažkostiach alebo prispievajú k zlepšeniu a udržaniu dobrého zdravia. Veľmi nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto vo svojom sortimente ponúkame to najlepšie z Austrálskej prírody - jedinečnú koncentráciu a naozajstný účinok.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE