loading

Iswari Bio Acai 70g

Kód produktu: z7663

Iswari Bio Acai 70g

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

IswariBio Acai 70g305.32600000out_of_stock

Popis:

Bio Acai

Acai (čítaj asají) je tradičnou súčasťou jedálnička obyvateľov Brazílie. V súčasnej dobe je pre svoje výborné nutričné ​​vlastnosti nesmierne populárny aj v Európe a USA. Acai je vysoko výživné a obsahuje najväčšie množstvo antioxidantov na svete. Ďalej je bohaté na nenasýtené mastné kyseliny omega 3, 6 a 9, vitamíny a minerály.
Prečo užívať Acai?

Mimoriadne bohatý zdroj antioxidantov
Vysoké hodnoty nenasýtených mastných kyselín omega 3, 6 a 9
Obsahuje veľké množstvo vápnika, fosforu, beta-karoténu a vit. E
Veľmi výživné

Plody acai

Acai (Açai - čítaj asají) je jedným z pokladov amazonskej džungle. Táto palma dorastajúca do výšky 25 m, ktoré sa darí najmä pozdĺž riečnych tokov, plodí malé ovocie tmavo modrej farby. Tieto plody bývali pochutinou a dôležitou súčasťou jedálnička už pre pôvodné obyvateľstvo juhoamerických pralesov.

Podľa súčasných poznatkov Acai obsahuje dvojnásobné množstvo antioxidantov ako je obsiahnuté v granátovom jablku a šesťkrát viac ako v ich tuzemský známych čučoriedkach. Množstvo antioxidantov sa meria v jednotkách ORAC (kapacita absorbcie voľných radikálov). Antioxidanty sa v acai nachádzajú v podobe fenolov a antocyaninů, ktoré sú zodpovedné za tmavo modrú farbu plodov.

Acai je veľmi bohaté na všetky tri omega mastné kyseliny 3, 6 a 9. Hoci v našej strave konzumujeme väčšinou nadmerné množstvo tukov, často sa nám nedostáva práve nenasýtených omega mastných kyselín.

Z vitamínov je acai najmä bohaté na beta-karotén (provitamín A) a vit. E, z Miner

Značka:

Iswari

Prezerali ste tieto produkty

  • Iswari Bio Acai 70g
Dopravné už od 1,90 €,
nad 50,00 € ZADARMO
x

Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK Viac informácií

prvni