loading

BIO Bezlepkový ovos naklíčený (kakao-goji) 360 g

Značka: Iswari | Kód: z44447
Iswari BIO Bezlepkový ovos naklíčený (kakao-goji) 360 g

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Ovsené raňajky od Iswarivysoko výživné zmesi, ktorých základ tvorí bio naklíčený bezlepkový ovos.

Ovsené raňajky sú obohatené o superfoods, obsahujú raw ingrediencie a sú bez pridaného cukru. Bezlepkové naklíčené ovsené vločky sú dehydrované pri 40 ° C, aby boli zachované všetky živiny a enzýmy. Vďaka procesu klíčenia ovsa je raňajky ľahko stráviteľná, plná vitamínov a minerálnych látok.

Ovsená raňajky obsahuje:

  • Vločky z bezlepkového naklíčeného ovsa - sú bohaté na pomaly metabolizovateľnej sacharidy a sú prirodzeným zdrojom minerálov a vitamínov.
  • Pohanková krupice - obsahuje vysoké množstvo pomaly vstrebateľných sacharidov a ďalej bielkoviny s komplexnejším zložením ako obilniny. Prirodzene obsahuje rad minerálov a vitamínov.
  • Naklíčené nelúpaná pohánka - je stráviteľnejšie, pretože pri klíčení sa aktivujú enzýmy a štiepia organické látky.
  • Lucuma - ovocie z Peruánskych Ánd. Má lahodnú krémovú chuť s ľahkou príchuťou vanilky. Je bohatá na pomaly vstrebateľné sacharidy, prirodzene obsahuje železo.
  • Kustovnica čínska čiže goji - je prirodzeným zdrojom bielkovín a prírodných farbív v podobe karotenoidov, ktoré sú známe svojimi antioxidačnými účinkami.
  • Nepražené kakao - je veľmi nutrične bohaté, obsahuje okrem iného enzýmy dobrej nálady (anandamid) a tiež minerály (horčík, železo, vápnik, meď, mangán).

Dávkovanie:

Zalejte 4 polievkové lyžice podľa chuti rastlinným mliekom tak, aby výsledkom bola kaša. Možno ju konzumovať ihneď. Rovnako možno prisypať 1-2 lyžice do vašej obľúbenej kaše (napr. Ryžová, kukuričná), takto ju dochutiť a zvýšiť jej nutričnú hodnotu. Doplňte nakrájaným čerstvým ovocím.

Balenie:

360 g (sypký prášok)

Upozornenie:

Skladujte v suchu, chlade a mimo slnečné žiarenie. Trvanlivosť predĺžite skladovaním v chladničke.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie raňajkové zmesi .

Informacie o značke Iswari

Značka ISWARI prináša na trh širokú ponuku superpotravín. Superpotraviny sú plodiny s mimoriadnymi nutričnými vlastnosťami, ktoré výrazne podporujú naše celkové zdravie.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
26.04.2017
Som úplne spokojná s oboma produktmi. ovsený nápoj kupujem už dlho, BIO Bezlepkový ovos naklíčený som kúpila prvýkrát az oboch variantov som nadšená. Sú chutné, nezaťažujú žalúdok, cítim sa po ich konzumácii absolútne komfortne.
HORE