loading

BIO BigBao Baobabový olej 100 ml

Značka: Maxivitalis | Kód: z49507
Maxivitalis BIO BigBao Baobabový olej 100 ml
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

BIO BigBao baobabový olej je prírodný olej najvyššej certifikovanej bio kvality, ktorý je určený na ošetrenie tváre a pokožky celého tela.

Za studena lisovaný Baobabový olej zo semien stromu baobab intenzívne redukuje známky starnutia pleti, ako sú vrásky a jemné linky, navracia pokožke pružnosť a prispieva k jej regenerácii.

Baobabový olej v sebe spája to najlepšie zo sily, odolnosti a krásy stromu baobabu. Je unikátna vysokým podielom kyseliny palmitovej s intenzívnym regeneračným účinkom na pokožku a obsahom kyseliny linolovej, zvyšujúce pružnosť pleti. Kyselina linolová takisto intenzívne hydratuje a podporuje prirodzenú kožnú bariéru, zodpovednú za obranyschopnosť pleti voči prejavom starnutia. Baobabový olej je bohatý na obsah antioxidačného vitamínu C, ktorý minimalizuje vrásky, pigmentové škvrny a ďalšie známky starnutia pleti.

Ako používať:

Používajte denne na pleť alebo pokožku. Pri aplikácii v oblasti tváre a dekoltu pokožku najskôr odlíčte, aby mohol baobabový olej pôsobiť priamo na kožné bunky. Do čistých dlaňou vstreknite malé množstvo oleja a aplikujte na pokožku. Krátku mikromasážou vklepávaním môžete zefektívniť pôsobenie prípravku. Odporúčame nechať BigBao pôsobiť v priebehu noci a ráno pred nanesením make-upu pleť opláchnuť či tonizovať pleťovou vodou. Pri použití na telo olej opäť v menšom množstve vstreknite do dlaní a následne dôkladne votrite do pokožky.

Balenie:

100 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Baobabový olej tuhne pri teplote okolo 15 ° C a nižšie. Tento jav je známkou prírodnosti a kvality produktu. Pri vstreknutí do dlane olej okamžite reaguje s teplotou pokožky a mení konzistenciu na kvapalnú. Olej BigBao je opatrený špeciálne upravenú fľaštičkou, ktorá umožňuje aplikáciu v tekutom i tuhom stave baobabového oleja. Nepoužívajte pri precitlivenosti na obsiahnutú zložku. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote okolo 20 ° C na suchom a tmavom mieste.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s baobabov a ďalšie pleťovú kozmetiku .

Informacie o značke Maxivitalis

"Všetko potrebné nájdete v prírode" je hlavným mottom spoločnosti Maxivitalis. Produkty, ktoré spoločnosť Maxivitalis uvádza na trh, sú založené na prírodnej báze. Príroda je pre našu spoločnosť inšpirujúce a nachádzame v prírode stále nové a nové poznatky, ktoré vám predkladáme v podobe účinných doplnkov stravy. Na prvom mieste je u nás kvalita a funkčnosť našich výrobkov.

Výroba je certifikovaná HACCP - systém stanovenia kritických kontrolných bodov, ktorý je nástrojom zabezpečenia a riadenia kvality a zdravotnej neškodnosti potravín počas všetkých činností, ktoré súvisia s výrobou.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


93%
Hodnotenie
21.06.2017
S produktom BIO BigBao Baobabovým olejom som spokojná, pleť sa pri jeho používaní zlepšila.
100%

19.02.2019
produkt používam asi rok ,mne osobne vyhovuje,odporúčam všetkým ženám v zrelom veku na nočné použitie
100%

19.02.2019
80%

19.02.2019
HORE